Na jakiej gali pojawi się Samoa Joe w przyszłym tygodniu?, Zamieszanie z Larsem Sullivanem planowane od początku, Szczegóły zmiany nazwy popularnego tag teamu

» Jak informuje Dave Meltzer w Wrestling Observer Radio, na najbliższym RAW pojawi się mistrz Stanów Zjednoczonych Samoa Joe, który oficjalnie zasili czerwony brand. Jak wiemy, był on planowany na Superstar Shake-Up, jednak z powodu choroby nie mógł pojawić się w Montrealu. Wszystko wskazuje więc na to, że Joe pojawi się na najbliższym RAW i rozpocznie feud z Braunem Strowmanem. Po tym jak mistrz Interkontynentalny Finn Balor przeszedł na SmackDown, będzie to logiczne i trafne rozwiązanie.

» Wiele zamieszania było też z Larsem Sullivanem, który pierwotnie pojawił się na RAW i był przedstawiany jako najnowsza gwiazda czerwonego brandu, a noc później kiedy zaatakował R-Trutha był już najnowszą gwiazdą SmackDown. Według Dave’a Meltzera, takie były jednak plany od dawna i Sullivan po prostu miał pojawić się w tym tygodniu na obu tygodniówkach.

» Te same źródło zdementowało także pogłoski mówiące o tym, że WWE zrezygnowało z nazwy „War Raiders”, ponieważ nie chce już więcej określeń z „wojną” w swojej federacji. Meltzer mówi, że nie jest to prawda, a zmiana była spowodowana tylko i wyłącznie kaprysem Vince’a McMahona, któremu War Raiders nie przypadło do gustu i postanowił zmienić tę nazwę na The Viking Experience. Ciekawostką jest również to, że pierwotnie Ivar i Erik mieli nazywać się The Berzerkers.