Zaktualizowana karta walk gali WWE SummerSlam, Walka Dolpha Zigglera z The Mizem zostanie odwołana?, Gwiazda sceny niezależnej podpisała kontrakt z AEW w dniu swoich 23 urodzin

» Po wczorajszym SmakDown Live poznaliśmy kolejne walki, które zasilą kartę tegorocznego SummerSlam. W jednej z walk, w ringu zobaczymy powracającą Trish Stratus, która podejmie wyzwanie Charlotte Flair. Pełną kartę możecie zobaczyć poniżej:

WWE Universal Title Match
Seth Rollins vs. Brock Lesnar (c)

WWE Title Match
Randy Orton vs. Kofi Kingston (c)

RAW Women’s Title Match
Natalya vs. Becky Lynch (c)

SmackDown Women’s Title Match
Ember Moon vs. Bayley (c)

WWE United States Title Match
Ricochet vs. AJ Styles (c)

Shane McMahon vs. Kevin Owens
Jeśli Owens przegra, opuści WWE

Bray Wyatt vs. Finn Balor

Dolph Ziggler vs. The Miz

Trish Stratus vs. Charlotte Flair

» Co ciekawe na SmackDown zapowiedziano także starcie Aleistera Blacka z Sami Zayn’em, ale nie zostało ono jeszcze oficjalnie dodane do karty. Ciekawe doniesienia ma także Dave Meltzer, który za pośrednictwem F4WOnline.com donosi, że walka Zigglera z Mizem finalnie się nie odbędzie. Na ten moment ciężko przewidzieć co ma to oznaczać w kontekście obydwóch panów, ale zdaniem Meltzera, Ziggler dostanie na SummerSlam innego rywala. Jak spekuluje Dave Meltzer, na pewno nie będzie nim Shawn Michaels, ale być może okaże się nim Goldberg. Starcie te miałoby sens, ponieważ Ziggler wielokrotnie obrażał na Twitterze Goldberga za jego walkę z Undertakerem na Super ShowDown. Ten z kolei napisał, że jedynie co mu pozostało to wymazać uczucie, które ma ze swojego ostatniego występu.

» Gwiazda sceny niezależnej Marko Stunt podpisał kontrakt z All Elite Wrestling. Miało to miejsce w dniu jego 23 urodzin, więc dla niego samego był to świetny prezent. Marko miał okazję pojawić się już na ostatniej gali AEW Fight for the Fallen, a roku temu wziął udział w Over Budget Battle Royale na gali All In.