Joey Ryan żegna się ze sceną niezależną, Urodziny Titusa O’Neila, Co wydarzyło się po zakończeniu emisji RAW?, Nowy tag team w czerwonym brandzie, Dwie osoby dodane do karty walk AEW Double or Nothing

» Joey Ryan napisał na Twitterze, że jego czas na scenie niezależnej dobiega końca. Zaprezentował przy tym nawet swoją najnowszą koszulkę z napisem “Farewell to the Indies Tour 2000-2019”.

Ciekawostką może być fakt, że na koniec posta dodał hashtag #RAW co mogłoby wskazywać zakontraktowanie z WWE o czym spekulowano już kilka dni temu. Bardziej prawdopodobną opcją dla niego byłoby chyba jednak All Elite Wrestling, gdyż wystąpił on na gali All In organizowanej w zeszłym roku, ma dobre stosunki z The Young Bucks oraz regularnie gości w internetowym programie “Being The Elite”.

» Wczorajszego dnia Titus O’Neil kończył 42 lata. Z tej okazji w przerwie reklamowej RAW specjalne życzenia urodzinowe złożyła mu Sarah Schreiber. Materiał video z tej okazji został umieszczony na oficjalnym kanale WWE na YouTube:

» Po zakończeniu emisji Monday Night RAW, The Revival zaatakowało stojącego w ringu Setha Rollinsa. Mistrz Universal poradził sobie jednak z nimi wykonując im Double Stomp.

» Przy okazji Superstar Shake-Up (choć już dawno po nim), WWE wprowadziło kolejny tag team do dywizji RAW. Są to Karl Anderson i Luke Gallows – The Good Brothers.

» Do karty walk majowej gali AEW Double or Nothing dołączyli Trent Baretta i Chuck Taylor, którzy wezmą udział w Over The Budget Battle Royale. Informacja ta została podana w ostatnim odcinku Being The Elite. Przy okazji potwierdzono, że starcie te znajdzie się w Pre-Show gali. Pozostałymi członkami Battle Royale są Joey Janela, MJF, Brian Pillman Jr., Glacier, Ace Romero, Sunny Daze, Brandon Cutler, Kip Sabian oraz Sonny Kiss. Niewykluczone, że wkrótce poznamy więcej nazwisk.