Gwiazda WWE z nowym kontraktem, Matt Jackson o przyczynach odejścia z Twittera, Cody Rhodes uspokaja fanów AEW

» W zeszły weekend gwiazda WWE RAW, MVP pochwalił się w mediach społecznościowych pewną informacją. Mianowicie, zawodnik, który w tym roku powrócił do federacji Vince’a McMahona, teraz podpisał z nią wieloletni kontrakt. Cieszycie się z tej informacji? Dajcie znać w komentarzach! 😉

» Jakiś czas temu z Twittera zrezygnowali bracia Jackson, czyli The Young Bucks, a ostatnio także Brandi Rhodes. Głównym powodem takiego działania miał być hejt, a Matt Jackson kilka dni temu odniósł się do tego na Instagramie:

“Gratuluję każdemu, kto zdecydował się odpocząć od mediów społecznościowych. Zwłaszcza toksycznego świata Twittera. Wylogowaliśmy się, gdy regularnie wysyłano do nas wiadomości z groźbami, a wysyłanie zdjęć z google maps naszych domów przelało czarę goryczy. To była miła przerwa dla naszego zdrowia psychicznego. Jeśli ktoś zdecyduje się wylogować, to tylko dobrze dla niego.”

» Kevin Reilly, człowiek, który odpowiadał za wejście AEW do TNT, został zwolniony z WarnerMedia. To wywołało lawinę spekulacji, czy w związku z tym, stacja telewizyjna na której gości Dynamite, będzie traktowała ten program tak samo jak wcześniej. Pojawiły się nawet głosy, że TNT może całkowicie zrezygnować z AEW, jednakże Cody Rhodes uspokoił fanów na Twitterze pisząc:

Jak więc widać, AEW na TNT co najmniej do 2023 roku, a plany na kolejną tygodniówkę nie idą do kosza.