Kamala nie żyje, Nowe informacje nt. nowej stajni w WWE, Tajemniczy tweet Dominika Dijakovica

» Była gwiazda WWE Kamala (James Harris) zmarł ostatniej nocy w wieku 70 lat. W ostatnim czasie zmagał się on z wieloma problemami zdrowotnymi, m.in. cukrzycą, która wymagała amputacji nóg. Ponadto Kamala miał zarazić się koronawirusem. W ringu WWE zadebiutował w 1984 roku. Podczas swojej kariery feudował m.in. z Jake “The Snake” Robertsem, Hulkiem Hoganem i The Undertakerem. Występował także dla Mid-South Wrestling, WCW, USWA, WCCW oraz NWA Tri-State. W 2012 został wprowadzony do Texas Wrestling Hall of Fame. W dniu dzisiejszym Kamalę wspomnieli WWE, AEW, Impact Wrestling i wiele gwiazd wrestlingu. Niech spoczywa w pokoju.

» Po ostatnim pojawieniu się grupy The Retribution na SmackDown, w Internecie pojawiło się wiele spekulacji na temat tożsamości członków nowej stajni w WWE. Dave Meltzer poinformował w podcaście Sunday Night’s Main Event, że osoby, które kryły się pod maskami na ostatnim SmackDown, nie są faktycznymi członkami grupy. Jak widać, federacja dokłada wszelkich starań, aby fani przed wcześnie nie dowiedzieli się, kto jest szykowany na członków Retribution.

» Z drugiej strony, praktycznie od samego początku spekuluje się o Dominiku Dijakoviciu. To właśnie on mógłby być ewentualnym członkiem nowej stajni. Ostatnimi czasy Dijakovic usunął wszystkie swoje posty z Twittera, a dzisiaj… opublikował i usunął po dwóch minutach. Tweet ten jest dość tajemniczy i co ciekawe, Dijakovic oznaczył w nim prezesa WWE Vince’a McMahona.

Podobny ruch, tzn. usunięcie wszystkich wcześniejszych postów zastosowała inna gwiazda znana z NXT, Tommaso Ciampa. O nim też mówi się jako potencjalnym członku The Retribution.