Jinder Mahal vs. Drew McIntyre, Mae Young Classic w tym roku?, Rey Mysterio o swoim synu, Kiedy powróci ROH?, Zgrzyt na linii CM Punk – AJ Styles

» Jinder Mahal lekiem na brak mocnych przeciwników dla Drew McIntyre’a? Według Wrestling Observer Newsletter, WWE planowało rozpocząć rywalizację pomiędzy obecnym i byłym mistrzem WWE. Feud ten nie miał być długoterminowym pomysłem, jednak wszystko pokrzyżowała kolejna operacja kontuzjowanego kolana Mahala. Początkowo zabieg miał być drobną ingerencją, jednak „szkody” okazały się być większe.

» Ptaszki ćwierkały o tym, że z powodu pandemii koronawirusa, WWE zrezygnowało z powrotu Mae Young Classic. Wrestling Inc informuje jednak, że nie było żadnych planów, aby turniej odbył się w tym roku. Debiutancką edycję w 2017 roku wygrała Kairi Sane, ostatnią w 2018 roku – Toni Storm i raczej nie zanosi się na to, aby do tej listy zostało dopisane kolejne nazwisko.

» Wszystko wskazuje na to, że debiut syna Reya Mysterio – Dominika w profesjonalnym wrestlingu zbliża się coraz większymi krokami. Sam ojciec nie umiał się nachwalić swoim synem w ostatnim live GalaxyCon „Rock Aroung the Ring”. Rey Mysterio mówił o tym, że Dominic jest kreatywny, ma otwarty umysł na treningi, zapasy ma zapisane w DNA i za niedługo skopie jego tyłek. Pochwalił się również kto według niego, będzie idealnym pierwszym przeciwnikiem dla jego syna:

„Myślę, że bez wątpienia, ze względu na styl, który wnosi, Andrade byłby niesamowity. Andrade lub [Angel] Garza. Myślę, że byliby niesamowici przeciwko mojemu synowi. Cesaro również, ze względu na wzrost.”


» Dave Meltzer poinformował, że Ring Of Honor planuje powrót i nagrywanie swojego programu bez udziału publiczności. Lokalizacja przyszłych nagrań telewizyjnych nie została jeszcze ustalona. Nie ustalono także konkretnej daty powrotu, ponieważ obecnie ROH pracuje nad sposobem obsługi protokołów bezpieczeństwa i testów.

» „Cóż. Daj spokój. To było oczywiste od lat.” – tak CM Punk odpowiedział na Tweeta fana, który skrytykował AJ Stylesa za milczenie w sprawie zamieszek spowodowanych śmiercią George Floyda. Na odpowiedź Stylesa nie trzeba było długo czekać. Podczas wywiadu dla The Times of India przyznał, że nie szanuje CM Punka!

„W ogóle nie zareaguję na takiego faceta, którego i tak nie szanuję. To naprawdę nie ma znaczenia. Słuchaj, moim zadaniem jako wrestlera jest występowanie i oderwanie umysłu od wszystkich rzeczy, które wydarzyły się na całym świecie. Nie zamierzam reagować na ludzi mówiących śmieszne i głupie rzeczy.”