WWE Friday Night SmackDown 12 czerwca 2020: Raport

Zapraszamy do lektury raportu ze SmackDown, na którym poznaliśmy nowego mistrza Interkontynentalnego.

 

 

 

Na arenie pojawia się Sheamus wraz z lekarzem, który w ręku trzyma pojemnik na mocz. Po zapowiedzi Renee Young w ringu pojawił się Jeff Hardy. Celtycki wojownik powiedział, że zanim podpiszą kontrakt na walkę na Backlash, Hardy musi zrobić test na obecność narkotyków, dodając, że Charismatic Enigma jest ćpunem. Jeff oddał mocz, ale były mistrz WWE kontynuował swój monolog na temat narkotyków. Niespodziewanie Jeff oblał cieczą Sheamusa i opuścił arenę. Po krótkiej przerwie reklamowej przenieśliśmy się na zaplecze do łazienki, gdzie rudy zawodnik obmywał twarz i płukał gardło. Następnie pojawił się lekarz z informacją, że test Jeffa Hardy’ego na obecność narkotyków jest negatywny.

 

 

 

 

The New Day vs Cesaro & Shinsuke Nakamura 

Kofi Kingston wspiął się na trzecią linę, skoczył na Nakamure, ale ten skontrował akcję byłego mistrza WWE, wykonał Roll up, a sędzia doliczył do trzech.

Zwycięzcy: Cesaro & Shinsuke Nakamura

 

 

 

Na zapleczu ujrzeliśmy Otisa i jego najlepszego Tuckera. Posiadacz walizki Money in the Back miał na sobie opaskę na oczy. W międzyczasie Mandy Rose przekazała zieloną walizkę Otisowi i zniknęła. Rozmowę zawodników z Heavy Machinery przerwali Jeff Hardy i Sheamus, którzy zaczęli się bić na zapleczu.

 

 

 

Aj Styles vs Daniel Bryan o pas Interkontynentalny

Ta walka pokazała, że WWE potrafi zbookować dobre show na SmackDown. Zawodnicy pokazali się z najlepszej możliwej strony. Niektórzy twierdzą, że pojedynek Stylesa z Bryanem jest 5 starem. Daniel próbował wykonać swój finisher, ale Aj skontrował i zaaplikował mu Styles Clash. Po krótkiej chwili The Phenomenal One wykończył The American Dragona, wykonując Phenomenal Forearm, mamy nowego mistrza!

Zwycięzca: Aj Styles

 

 

 

 

Sasha Banks i Bayley pojawiły się w ringu, aby świętować wygranie pasów Tag Team. Zawodniczki stwierdziły, że są nie do powstrzymania. Alexa Bliss i Nikki Cross przerwały ceremonie. Po kłótni pań na titatronie pojawiły się zawodniczki z The IIconic, które obiecały, że zdobędą mistrzostwa Tag Teamowe. Zawodniczki w ringu zaczęły walczyć ze sobą. Cross i Bliss zniszczyły Sashe i Bayley, czy to oznacza, że na Backlash to właśnie one odzyskają pasy ?

 

 

 

Miz i Morrison chcieli zaprezentować nowe music video, lecz Braun Strowman przerwał „premierę” wchodząc do ringu.

 

 

 

Braun Strowman & Heavy Machinery vs Dolph Ziggler, The Miz & John Morrison

W trakcie tego pojedynku na ekranie pojawił się King Corbin, który podszedł do Mandy Rose. Otis natychmiastowo pobiegł do Corbina i zaatakował go. Otis wykonał Carerpillar Elbow Drop i przypiął Dolpha Zigglera.

Zwycięzcy: Braun Strowman & Heavy Machinery

 

 

 

Tym akcentem kończymy dzisiejsze Friday Night SmackDonw! Napiszcie koniecznie, czy wam się podobało!