WWE SmackDown 23.08.2016 – Wyniki

SmackDown rozpoczynamy widokiem przechwalającego się w szatni AJ Stylesa. Gdy Styles zauważył zmartwionego porażką z SummerSlam Dolpha Zigglera, naśmiewał się z niego co doprowadziło do bijatyki. Pozostali wrestlerzy w miarę szybko ich jednak rozdzielili…

Gdy kamery przeniosły się na arenę zauważyć można było małą poprawę stage’u, a w ringu zawodniczki z dywizji kobiet i tag teamy powitali Shane McMahon oraz Daniel Bryan. Jak wiemy na SmackDown wprowadzone miały zostać nowe pasy mistrzowskie i tak też się stało… Zgodnie z przewidywaniami Shane i Daniel zaprezentowali pasy mistrzowskie kobiet i tag teamów dla niebieskiego brandu. Generalny Manager SD ogłosił, iż na Backlash zobaczymy Six Pack Challenge Match o nowy pas mistrzowski kobiet, z kolei jeśli chodzi o tag teamy, odbędzie się turniej z walką finałową na wrześniowej gali PPV. Nagle segment przerywa Heath Slater, a Shane proponuje mu, że jeśli znajdzie tag team partnera i wygra cały turniej będzie mógł podpisać kontrakt na występy dla SmackDown.

Singles Match
Becky Lynch vs Alexa Bliss (wyniki znajdują się pod filmikami, jeśli chcesz dowiedzieć się o wyniku zaznacz tekst pod filmikiem)

Zwyciężczyni: Becky Lynch

WWE SmackDown Tag Team Title Tournament First Round Match
The Usos vs The Ascension

Zwycięzcy: The Usos

W ringu jest AJ Styles, który ponownie przechwala się zwycięstwem nad Johnem Ceną. Nazywa siebie także nową twarzą SmackDown, jednak przerywa mu Dolph Ziggler. Nim znów doszłoby do bójki, w porę zareagował Daniel Bryan, który ogłosił dzisiejszą walkę wieczoru pomiędzy Stylesem, a Zigglerem. Jeśli wygra AJ na Backlash zobaczymy starcie 1 vs 1 o pas WWE World Championship, a jeśli wygra Dolph, na Backlash odbędzie się Triple Threat Match – Dean Ambrose vs AJ Styles vs Dolph Ziggler!

Singles Match
Nikki Bella vs Carmella

Walka się nie rozpoczęła, gdyż jeszcze przed gongiem Carmella zaatakowała Nikki.

Tymczasem czas na przemówienie Randy’ego Ortona… The Apex Predator mówi, że mało kto spodziewał się go dziś na SmackDown, ale on jest tutaj, a na SummerSlam nie nie potrzebował noszy. Nagle przerywa mu… Bray Wyatt! Nazywa on siebie Bogiem, a Ortona tylko człowiekiem, który kiedyś umrze. Gdy Randy zapraszał Bray’a do ringu, światła zgasły, a po chwili zamiast Wyatta było już tylko bujające się krzesło…

Na zapleczu zaś ktoś daje propozycje do bycia tag team partnerem Heatha Slatera… to…. Rhyno!

WWE SmackDown Tag Team Title Tournament First Round Match
American Alpha vs Breezango

Zwycięzcy: American Alpha

Czas na walkę wieczoru!

Singles Match
Dolph Ziggler vs AJ Styles

Zwycięzca: AJ Styles