Hot News: Sin Cara poprosił o odejście z WWE!

WWE RAW Superstar Sin Cara, w dniu dzisiejszym, za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał informację, że poprosił federację o odejście.

42-letni zawodnik jest związany z WWE od 2009 roku gdzie zyskał popularność pod ring namem Hunico. W 2014 roku występuje jako Sin Cara.

Poniżej możemy przeczytać komunikat jaki wystosował:

“Ostatniej nocy po wielu modlitwach i przemyśleniach, myśleniu o moich dzieciach i ich przyszłości, podjąłem jedną z najtrudniejszych, ale rozsądnych decyzji, które musiałem podjąć w swojej zawodowej karierze wrestlera. Poprosiłem WWE o moje odejście.

Od dziecka chciałem walczyć i przez całe życie podejmowałem decyzje i poświęcenia, aby zrealizować te marzenie. Przeżyłem 20 lat doświadczenia w tym sporcie, który kocham i szanuję. Podróżowałem po całym świecie, spotkałem niesamowitych ludzi i walczyłem dla niewiarygodnych fanów WWE.

Jestem  bardzo wdzięczny za okazję jaką mi dali, jednak zdałem sobie sprawę, że utknąłem w miejscu, w którym nie jestem ceniony jako sportowiec ani talent. Przez wiele lat ciężko i szczerze pracowałem nad polepszeniem siebie, byłem lojalny, pełen szacunku i cierpliwie czekałem na okazję, by pokazać światu wszystko na co mnie stać. Niestety po tylu latach ta okazja nigdy nie nadeszła i czuję, że już nigdy nie nadejdzie, jeśli zostanę w miejscu w którym obecnie jestem.

Nadchodzą najlepsze lata mojej wrestlingowej kariery i myślę, że najlepsze jeszcze przed nami. Jestem zdrowym, zdyscyplinowanym człowiekiem, szanującym mój zawód i otoczenie, moich towarzyszy i przede wszystkim społeczeństwo, którego nigdy nie zawiodłem. To nie koniec, wręcz przeciwnie, to początek następnego rozdziału i jestem podekscytowany tym, co przyniesie przyszłość! (Księga Izajasza 43: 18-19)

Chcę podziękować WWE za ten niesamowity rozdział, zawsze będę wdzięczny. Co najważniejsze, dziękuję WWE Universe za wasze niezachwiane wsparcie i całej mojej opinii publicznej, która we wszystkich częściach świata wspierała mnie i okazywała swoje uczucia. Jedynym sposobem, w jaki mogę odpowiedzieć, jest dalsze poświęcanie się, pasja i profesjonalizm, które zawsze okazywałem. Dziękuję z głębi serca.”