Kenny Omega niezdolny do walki w ringu, Były wrestler WWE o dołączeniu do MLW, Informacje dotyczące kontuzji gwiazdy ROH

» AEW Star Kenny Omega za pośrednictwem Twittera poinformował, że nie zostanie „oczyszczony/wyleczony” przez lekarzy, przez co nie pojawi się na najbliższym odcinku AEW Dynamite. Wszystko, to za sprawą brutalnego Unsanctioned Lights Out Matchu, w którym mierzył się z Jonem Moxleyem podczas gali PPV Full Gear. Ostatecznie walkę wygrał były wrestler WWE. Tuż po walce, Kenny opublikował następującą wiadomość:

„Przegrałem, a lekarze nie wyleczą mnie i nie pojawię się w TV. Problem polega na tym, że zostawiłeś mnie żywego i powrócę. Wygram #AEWFullGear #AEW”.

» Savio Vega, to profesjonalny wrestler z ponad 30-letnim doświadczeniem, który w przeszłości pracował dla WWE, TNA, IWA w Puerto Rico, a ostatnio dołączył do MLW. W jednym z wywiadów wyjawił, co skłoniło go do przenosin do federacji MLW:

„Od 1999 roku mieszkam w Puerto Rico, wtedy opuściłem federację WWF. Otworzyliśmy tam federację IWA, która swoją działalność zakończyła w 2007 roku. Niespodziewanie 20 lat po zamknięciu jej działalność została wznowiona. W ostatnim czasie byłem zajęty występowaniem na scenie niezależnej tu i tam, a aktualnie należę do federacji MLW. Uwielbiam tą firmę, gdyż mam wiele ciekawych możliwości do współpracy z talentami. Uwielbiam ten produkt, więc cieszę się z faktu, iż mogę być częścią grupy”.

» Jakiś czas temu w Boltonie w Anglii odbył się event Ring of Honor „United”, podczas którego Jay Lethal złamał rękę w starciu z PCO. Do incydentu doszło w momencie, kiedy to PCO niefortunnie upadł na Lethala, a jego ramię przyjęło zbyt duży ciężar wyginając się w nienaturalny sposób. Kevin Eck z Ring of Honor poinformował, że Jay wystąpi 13 grudnia na gali „Final Battle” w Baltimore, gdzie połączy siły z Jonathanem Greshamem w konfrontacji z ROH World Tag Team Champions The Briscoes.