Dłuższa przerwa gwiazdy ROH „Bandido”, Były komentator ROH w All Elite Wrestling, Austin Aries z grzywną od MLW

0

» Portal internetowy PWInsider.com informuje, że Ring of Honor star Bandido pomyślnie przeszedł operację kolana. Jak wiadomo w zeszłym tygodniu wrestler nie został odpowiednio przygotowany do występu w turnieju ROH Final Battle Number One Contender, tak więc zostanie zastąpiony przez PJ Blacka. Czeka go ośmiotygodniowa rehabilitacja.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała o zakontraktowaniu Alexa Abrahantesa, który będzie częścią zespołu „nadawczego”. Warto przypomnieć, że w przeszłości Alex był głównym komentatorem w Ring of Honor, oczywiście w języku hiszpańskim. Kilka dni temu komentator za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że jego czteroletnia przygoda z ROH dobiegła końca:

„Przez ponad 4 lata pracowałem jako główny komentator hiszpański dla @ringofhonor – ostatniej nocy miał miejsce mój ostatni występ. Dziękuję wszystkim w ROH za niesamowitą przygodę/podróż. Jestem wdzięczny za zabawne, świetne mecze oraz przyjaźń”.

» Federacja MLW za pośrednictwem Twittera poinformowała, że Austin Aries będzie musiał zapłacić grzywną w wysokości 10 tysięcy dolarów za atak, którego dopuścił się na Teddym Harcie podczas World Tag Team Championship Matchu. Oczywiście jest, to część storyline’u.