ROH Best In The World 2019 – wyniki gali

Wczoraj w nocy w Baltimore w stanie Maryland odbyło się kolejne PPV Ring of Honor – Best In The World. Poniżej przedstawione zostaną wyniki wszystkich walk, wraz z ich końcówkami. UWAGA NA SPOILERY!!

  1. RUSH pokonał Flipa Gordona po finisherze będącym wariacją Dropkicka. W końcówce walka przeniosła się poza ring, gdzie wykorzystane zostały m.in. barierki i kosze na śmieci.
  2. Dalton Castle pokonał Dragona Lee po Running Dropkicku w narożnik. Pod koniec starcia Lee pokłócił się z sędzią, co wykorzystał Castle.
  3. Mandy Leon i Angelina Love pokonały Jenny Rose i Kelly Klein. W decydującym momencie starcia Velvet Sky rozproszyła uwagę sędziego, Leon uderzyła Klein butem, a Love wykończyła rywalkę Superkickiem.
  4. Kenny King pokonał Jaya Lethala po Royal Flushu kończącym serię przełamywanych finisherów. Przed RF King wykonał na przeciwniku Lethal Injection.
  5. Jonathan Gresham pokonał Silasa Younga w Pure Rules Matchu. Young odklepał po skutecznym Octopus Stretchu.
  6. Pojedynek The Briscoes z Nickiem Aldisem i Eliem Drake’iem nie miał rozstrzygnięcia. Po przeniesieniu się akcji poza ring sędzia nakazał przerwanie starcia.
  7. Shane Taylor pokonał Bandido, zachowując Mistrzostwo ROH TV w jednej z najlepszych walk gali. Mistrz telewizyjny dokonał dzieła po wykonaniu Rikishi Drivera.
  8. Villain Enterprises (Marty Scurll, PCO i Brody King) pokonali Lifeblood (Tracy Williams, Mark Haskins) i PJ-a Blacka, zachowując Mistrzostwo Szóstek ROH. Scurll skontrował skok z trzeciej liny Blacka, King wykonał na nim Gonzo Bomba, a PCO dobił przeciwnika Moonsaultem.
  9. Matt Taven pokonał Jeffa Cobba, broniąc pomyślnie Mistrzostwo ROH. W końcówce pojedynku Taven próbował wykonać na Cobbie Climaxa, ten jednak wychodził kilkukrotnie z opresji. Pretendent wykonał na mistrzu Wheelbarrow Suplexa i od razu po nim spróbował podejść do Tour of the Islands. Mistrz jednak przewidział to i skontrował akcję na Climaxa, który tym razem został wykonany i skutkował obronieniem pasa przez Matta oraz pierwszą porażką Cobba w ROH.