Gwiazdy NXT UK wycofane z eventu Southside Wrestling – Pomoc AEW, Historyczne live eventu WWE NXT, Tom Lawlor nie wystąpi na evencie MLW?

» 26 października brytyjska federacja Southside Wrestling organizuje wydarzenie w Gordon Craig Theater. W karcie show znalazło się kilka gwiazd WWE NXT UK: Ligero, NXT UK Women’s Champion Kay Lee Ray, Xia Brookside, Ilja Dragunov, Saxton Huxley i Joseph Connors. Według portalu PWInsider.com grupa wymienionych gwiazd została wycofana z eventu ze względu na powiązanie Southside z Revolution Pro. Wszystko dlatego, że na początku września podczas eventu Revolution Pro doszło do incydentu, w którym sędzia Aaren Wilde został zaatakowany podczas meczu przez Josha Bodoma (zwolniony z RevPro), przez co nie jest w stanie sędziować z powodu doznanych obrażeń. Po wycofaniu swoich gwiazd przez WWE, Cody Rhodes na Twitterze wysłał wiadomość w kierunku Southside Wrestling, która brzmi następująco:

“Zobaczę czy mogę pomóc”.

Po tej wiadomości pojawiła się informacja dotycząca występu Cody’ego, Brandi Rhodes, MJF i Shawna Spearsa na show w UK.

» NXT Referee Jessika Carr za pośrednictwem Instagrama opublikowała informację dotyczącą swoich odczuć po stworzeniu pierwszego w historii eventu, gdzie sędziowały tylko i wyłącznie kobiety:

“Mam się bardzo dobrze i przez trzy dni tworzyłam historię z tą damą @becktheref. Po raz pierwszy w historii @wwenxt miało ekipę sędziów stworzoną tylko i wyłącznie z kobiet – podczas trzech weekendowych wydarzeń. Jestem bardzo dumna z @becktheref, świetnie się spisała! Mam nadzieję, że wkrótce ponownie ją zobaczę! Dzięki, #nxtstpetersburg, #nxtorlando i #nxtftpierce za trzy wspaniałe eventy”.

» Federacja Major League Wrestling poinformowała, że Tom Lawlor nie weźmie udziału w wydarzeniu promującym event Zero Hour, który odbędzie się 11 stycznia 2020 roku w Nytex Sports Centre. Pierwotnie Lawlor miał pojawić się i promować show powracające do Dallas, ale przedstawiciele MLW przeprosili wszystkich za niedogodności związane z błędnie podanym komunikatem.