Seth Rollins vs The Fiend na live evencie WWE, Nyla Rose i jej ostatni występ na scenie niezależnej, Charlotte Flair gratuluje ROH World Championowi

» Podczas wczorajszego live eventu z udziałem gwiazd WWE w Tucson Arenie doszło do konfrontacji z udziałem WWE Universal Championa Setha Rollinsa oraz „The Fienda” Braya Wyatta. Ta dwójka zmierzy się ze sobą podczas gali WWE Hell in a Cell, która odbędzie się w najbliższą niedzielę. Na oficjalnym profilu federacji World Wrestling Entertainment pojawiło się zdjęcie z konfrontacji tej dwójki:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#TheFiend Bray Wyatt appeared at #WWETucson… #HIAC… ? WHO. YOU. GOT??? Rollins vs. The Fiend

Post udostępniony przez WWE (@wwe)

» AEW Star Nyla Rose po raz ostatni pojawiła się na scenie niezależnej podczas eventu Professional Wrestling’s Go Big Or Go Home, gdzie zmierzyła się z Jordynne Grace, Penelope Ford oraz Allie Kat. Wrestlerka za pośrednictwem Twittera podziękowała wszystkim za wsparcie, którego nigdy nie zapomni, a także potwierdziła, że scena niezależna jest podstawą wrestlingu:

„Więc teraz, kiedy w końcu mam chwilę, aby usiąść spokojnie i zebrać myśli… Chcę podziękować wszystkim fanom, którzy byli ze mną do tej pory, każdemu promotorowi, który mnie zarezerwował, każdej wrestlerce, z którą mogłam stać na jednym ringu. Dziękuję wszystkim, którzy zatrzymali się przy moim stoisku i coś kupili, bądź po prostu porozmawiali. Dziękuję @GoProWrestling – to była moja ostatnia oficjalna niezależna rezerwacja… Mocno wierzę w to, że scenie niezależna jest podstawą wrestlingu. Wielu z nas się tam rodzi i tam umiera na różny sposób. Więc teraz kończę ten rozdział mojego życia i rozpoczynam nowy podobnie, jak @GoProWrestling, gdyż wczoraj stworzyli Helluva Show i nie ma cienia wątpliwości, że będą kontynuować kolejne nieprawdopodobne pokazy z szelenie utalentowanymi ludźmi. Nie tylko im życzę powodzenia, ale także dziękuję za to, że daliście mi noc, której mam nadzieję nigdy nie zapomnę”.

» WWE Woman Charlotte Flair za pośrednictwem portali społecznościowych wysłała wiadomość urodzinową w kierunku obecnego Ring of Honor World Championa RUSHA oraz pogratulowała mu zwycięstwa na ostatnim evencie ROH. Warto zaznaczyć, że RUSH jest bardzo dobrym przyjacielem Andrade i to właśnie on przestrzegł swojego rodaka przed przenosinami do WWE.