Bill Goldberg na dłużej w WWE?, Przenosiny Brocka na SmackDown?, Matt Taven nie dla WWE – Pozostanie w ROH?, Ultimo Dragon oficjalnie w Dragon Gate

» Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że były WWE Universal Champion Bill Goldberg wkrótce może częściej pojawiać się na tygodniówkach, czy to RAW, czy też SmackDown. Jak wiadomo Paul Heyman jest osobą, która bardzo chciałaby widzieć Billa na czerwonej tygodniówce, gdzie z pewnością pełniłby podobną funkcję, co Brock Lesnar – czy okazjonalne występy itp. Podczas najbliższego draftu być może Brock przeniesie się na SmackDown, co może wiązać się z jego zwycięstwem nad Kofim Kingstonem i zdobycie WWE Championship.

» Podczas gali ROH Death Before Dishonor, Matt Taven poinformował, że zostanie w federacji, a jego umowa z firmą wygaśnie 1 października. Portal Wrestling Observer Newsletter informuje, że aktualny kontrakt Tavena jest dwukrotnie większy od najlepiej opłacanego wrestlera NXT, a w październiku może być prawie trzykrotnie większy. Oczywiście oficjele WWE byli zainteresowani byłym ROH World Championem, ale według Dave’a Meltzera ich propozycja była śmieszna.

» Federacja Dragon Gate Pro-Wrestling za pośrednictwem Facebooka poinformowała o dołączeniu Ultimo Dragona w roli starszego doradcy:

“Dragon Gate z przyjemnością ogłasza, że Ultimo Dragon oficjalnie dołączył do firmy, jako starszy doradca. W tej roli może zapewnić nieoceniony coaching, szkolenie młodszego pokolenia jednocześnie kontynuując rywalizację na ringu, kiedy jego harmonogram na to pozwoli. Wrestlerzy i personel DG razem z Ultimo Dragonem nadal będą dążyć do tego, aby Dragon Gate było ekscytującym i przyjemnym produktem dla fanów”.

Warto przypomnieć, że Ultimo Dragon w przeszłości występował w takich federacjach, jak:

WCW – Dwukrotny WCW Cruiserweight Champion i dwukrotny WCW Television Champion
NJPW
Pro Wrestling NOAH
All Japan Pro Wrestling
CMLL
UWA