Uwaga na Spoilery! Czego możemy oczekiwać od Evolution?, Zapowiedź obecności Rousey i Lesnara na RAW, Dark match przed SmackDown Live

» WWE COO Triple H udzielił wywiadu dla ESPN, w którym wypowiedział się na temat zorganizowania PPV Evolution:

”Możecie spodziewać się najlepszych gwiazd WWE takich jak: Ronda Rousey, Charlotte Flair, Alexa Bliss, Sasha Banks, Carmella, Nia Jax, Asuka – plus WWE Hall of Famers Trish Stratus oraz Lita. Zobaczycie na PPV jeszcze kilka zaskakujących nazwisk, które były przeszłością, a także są przyszłością – chociażby Shaynę Baszler obecną mistrzynię kobiet NXT”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo przedstawiamy zapowiedź pojawienia się Rondy Rousey na poniedziałkowym odcinku Monday Night RAW, gdzie dojdzie do jej konfrontacji z RAW Women’s Champion Alexą Bliss. Tej samej nocy pojawi się WWE Universal Champion Brock Lesnar, który stanie twarzą w twarz z Romanem Reignsem.

» Przed rozpoczęciem wczorajszego odcinka WWE SmackDown Live w Evansville odbył się dark match, w którym była mistrzyni kobiet, czyli Naomi bez większego problemu poradziła sobie w starciu z Sonią Deville.