Krytyczny stan byłego wrestlera WWE, Sylwetki nowych komentatorów WWE, Joe Koff chwali obecnego ROH World Championa

» Były WWE, ECW, WCW Star Samu Anoa’i znajduje się w Pensylwanii, gdzie dzisiaj podda się przeszczepowi wątroby, o czym informował w październiku ubiegłego roku. Jego syn Lance Anoa’i za pośrednictwem Twittera opublikował następującą wiadomość:

„Proszę podzielić się tą informacją i przesłać ją dalej. Mój tata ma dzisiaj przejść przeszczep! Pomóżcie mi, pomóżcie mu w osiągnięciu celu!! Dziękuję!!”.

W maju WWE oraz WXW-C4 zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla byłego wrestlera, na której obecni byli Samoa Joe, Michael Hayes oraz Billy Kidman. Szczegóły zbiórki znajdziecie pod tym LINKIEM.

» Na oficjalnym kanale WWE na YouTubie pojawił się kolejny odcinek WWE Now, w którym Ryan Pappolla przybliżył nam sylwetki nowych komentatorów Monday Night RAW (Vic Joseph, Dio Maddin oraz WWE Hall of Famer Jerry Lawler), SmackDown Live (Michael Cole, Corey Graves i Renee Young) oraz WWE NXT (Mauro Ranallo, Nigel McGuinness i WWE Hall of Famer Beth Phoenix).

» Ring of Honor COO Joe Koff udzielił wywiadu dla Newsweek, w którym wypowiedział się na temat ROH World Championa Matta Tavena:

„Osobiście uważam, że jest on trochę arogancki. Niekoniecznie jest tak ważną osobą, za którą się ma, ale on nie boi się walczyć z większymi facetami od siebie, co widać po jego obronach mistrzowskich. Matt jest bardzo dobrym technikiem oraz sprytnym wrestlerem, co czyni z niego dobrego zawodnika/sportowca. On także posiada pewien instynkt, dzięki któremu Ring of Honor różni się od wielu federacji. Aktualnie Matt jest na szczycie swojej gry i raczej nie zamierza z niego/niej rezygnować w najbliższym czasie”.