Kofi Kingston odnośnie walki z Brockiem Lesnarem, Kontuzje gwiazd NXT po tygodniówce, Shayna Baszler o tygodniówce WWE NXT i AEW

0

» WWE Champion Kofi Kingston za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat zbliżającej się walki z Brockiem Lesnarem, w której na szali zostanie postawiony WWE Championship:

„W ostatnim czasie wiele się nauczyłem o sobie. Lubię dowodzić i udowadniać, że ludzie są w błędzie. Jest to przypomnienie, że nic nie jest niemożliwe. W najbliższy piątek mam szansę udowodnić, że wielu ludzi się myli, a tym którzy we mnie wierzą, muszę udowodnić, że mają rację. Kiedy to zrobię, mam nadzieję, że zarówno osoby wierzące jak i niewierzące zobaczą, iż jest to wykonalne i że oni również mogą przezwyciężyć, coś niemożliwego. 8 dni…. Piątek wieczorem na SmackDown…#BeatBrock #Smackdown #Fox”.

Będzie to ich druga konfrontacja. Poprzednio panowie walczyli ze sobą 4 lipca 2015 roku na evencie WWE „The Beast In The East” w Tokio.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo Matt Camp wypowiedział się na temat kontuzjowanych gwiazd WWE NXT:

*WWE NXT Champion Adam Cole złamał prawą rękę w starciu z Mattem Riddlem. Po walce został przewieziony do pobliskiego szpitala, jak się okazuje wrestler chce walczyć ze swoim rywalem podczas przyszłotygodniowego odcinka.

* Raul Mendoza złamał żebro podczas starcia z Cameronem Grimesem, po czym został odesłany do pobliskiego szpitala, a jego status jest wciąż nieznany.

* Dominik Dijakovic zmaga się z urazem szyi, którego doznał w konfrontacji z Keithem Lee.

* KUSHIDA doznał urazu lewego nadgarstka podczas sześcioosobowego main eventu, gdzie połączył siły z Breezango w konfrontacji z Imperium.

» WWE NXT Women’s Champion Shayna Baszler udzieliła wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedziała się na temat odcinków NXT w USA Network i potencjalnej wojny z AEW:

„Nasza szatnia NXT jest bardzo dumna z pracy, którą wykonujemy. W każdą środę wszyscy oglądający USA Network będą oglądać nas prześcigających się, co tydzień. Nie uważam, aby istniała jakaś konkurencja między tygodniówkami WWE oraz AEW. Każdy z nas tworzy wrestling i promocja tej dyscypliny jest najważniejsza”.

W najbliższą środę Shayna Baszler będzie broniła tytułu mistrzowskiego w konfrontacji z Candice LeRae.