Z kim chciałby walczyć NXT Champion Adam Cole?, Kiedy poznamy nowego członka Villain Enterprises?, Materiał dotyczący powrotu Sumie Sakai

» Lider The Undisputed Ery Adam Cole udzielił wywiadu dla GuideLive.com, w którym wyjawił z kim z obecnych gwiazd RAW oraz SmackDown chciałby się zmierzyć w przyszłości:

„Prawdę powiedziawszy, czuję że miałbym doskonałe pojedynki z wieloma facetami na RAW oraz SmackDown. Skład NXT jest ułożony w ciekawy sposób, ponieważ jest tam wielu facetów z RAW oraz SmackDown, z którymi miałbym świetną chemię. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, to na pewno moim rywalem numer jeden byłby Seth Rollins, to także dotyczy AJ Stylesa. Z tą dwójką stoczyłbym świetne walki niezależnie od miejsca/środowiska. Fajną rzeczą jest, to że osoby, które mówią o swoich wymarzonych pojedynkach prędzej, czy później takowe otrzymują. Myślę, że wszystko idzie naprzód i będziecie mogli oglądać więcej ekscytujących meczów z moim udziałem, nie tylko w NXT, ale także na RAW oraz SmackDown”.

» W najnowszej odsłonie Eck’s Files możemy wysłuchać, że wkrótce fani dowiedzą się, kto będzie kolejnym członkiem Villain Enterprises. Kevin Eck wyjawił, że istnieje spora szansa na poznanie czwartego członka podczas weekendu z Best in the World, czyli w okolicach 29 czerwca bądź tapingu telewizyjnego.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo możemy dowiedzieć się, w jaki sposób do ringu powróciła była Women of Honor Champion Sumie Sakai, która zmagała się z bardzo poważną kontuzją – złamanie kości oczodołu.