Carmella i Corey Graves oficjalnie parą, Kolejne walki zapowiedziane na Slammiversary XVII, Kim będzie pretendentka do WOH Championship?

» Od jakiegoś czasu w internecie pojawiły się informacje odnośnie Carmelli oraz Coreya Gravesa, gdyż są oni parą. Była posiadaczka walizki Money in the Bank za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniła wspólne zdjęcie z Gravesem z dopiskiem:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The goal is to laugh forever with someone you take serious. ?

Post udostępniony przez Leah Van Damme (@carmellawwe)

“Celem jest śmiać się zawsze z kimś, kogo traktujesz na poważnie”.

Warto przypomnieć, że na początku bieżącego roku była żona komentatora WWE stwierdziła, że on oraz Carmella mają romans, co okazało się być prawdą.

» Podczas piątkowego odcinka Impact Wrestling poznaliśmy dwie kolejne walki, które obejrzymy 7 lipca w Dallas na Slammiversary XVII. W pierwszej walce czeka nas Monster Ball Fatal Four Way Match o Impact Knockouts Championship, w którym Taya Valkyrie zmierzy się z Su Yung, Rosemary oraz Jessicką Havok. W drugiej walce Sami Callihan zmierzy się z Tessą Blanchard w intergender matchu. Poniżej przedstawiamy pozostałe zapowiedziane walki:

FATAL FOUR-WAY MONSTER’S BALL MATCH
IMPACT KNOCKOUTS CHAMPIONSHIP
Taya Valkyrie vs. Su Yung vs. Rosemary vs. Jessicka Havok

Sami Callihan vs. Tessa Blanchard

IMPACT WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIPS
LAX (c) vs. Rascalz

IMPACT WORLD CHAMPIONSHIP
Brian Cage (c) vs. Michael Elgin

X-DIVISION CHAMPIONSHIP
Rich Swann (c) vs. Johnny Impact

Rob Van Dam vs. Moose

» Federacja Ring of Honor ogłosiła, że 29 czerwca odbędzie się Women of Honor Match podczas Best in the World International TV tapingu, który odbędzie się dzień po PPV Best in the World. Pojedynek ten będzie miał na celu wyłonienie pretendentki do pasa Women of Honor, który aktualnie posiada Kelly Klein. Udział w nim wezmą takie gwiazdy, jak: Stella Grey, The Alurre Angelina Love, Tasha Steelz oraz Jenny Rose. Poniżej przedstawiamy pozostałe walki zapowiedziane na 29 czerwca:

* Jeff Cobb vs. Dalton Castle vs. Kenny King vs. Jonathan Gresham (Four Corner Survival Match)

* The Briscoes vs. Rush and Dragon Lee

* Marty Scurll vs. Flip Gordon

* Silas Young vs. Josh Woods

* Sumie Sakai vs. Karissa Rivera (WOH Match)