Willie Mack o nowym kontrakcie w Impact Wrestling, Carmella wyjawia szczegóły Dance Break, Cody Rhodes na evencie Southern Honor Wrestling

» Willie Mack podpisał nowy, wieloletni kontrakt z federacją Impact Wrestling. Wrestler udzielił wywiadu dla Wrestling Inc, w którym wypowiedział się na temat swojej decyzji:

“Cóż umowa była dobra i wszystko wydaje się być w porządku. Impact Wrestling oglądałem jeszcze, kiedy mieli gale PPV za 12 dolarów. Powodem, dla którego chciałem się tam znaleźć jest X-Division oraz six-sided ring. Oni posiadają najlepsze talenty na świecie, więc dlaczego miałbym nie chcieć tu być? Moim celem jest po prostu dobra zabawa, robienie tego, co lubię. Oczywiście chciałbym zostać X-Division Championem, ale także Heavyweight i Tag Teamów – powiedział Mack, zanim został poinformowany, że Knockouts Champion Taya Valkyrie jest gotowa bronić swojego pasa w starciach z facetami. Byłbym szczęśliwy, gdybym zdobył ten tytuł, ale z drugiej strony byłoby to dziwne, nie prawda? Facet z tytułem kobiet?”.

» Carmella udzieliła wywiadu dla CBS Sports, w którym wyjawiła szczegóły dotyczące Dance Break segmentu, jaki miał miejsce podczas programu prowadzonego przez R’Trutha:

“Zrobiliśmy pierwszy odcinek Truth TV i w tym momencie wszystko wystartowało. To miała być jednorazowa rzecz tak samo, jak moja współpraca z Truthem. To było coś mega nieprzewidywalnego. Break Dance, to coś szalonego. Kocham, to co robię. Uwielbiam być na SmackDown, czy RAW i prezentować się przed całym światem, ponieważ otrzymuję od fanów wielką szansę. W zeszłym tygodniu wystąpiłam w The Jimmy Fallon Show. To szaleństwo. Dla mnie jest to, coś fajnego i nie lubie ograniczać swojej postaci. Jestem prawdziwą Carmellą, a połączenie z Truthem wyszło mi na dobre”.

» All Elite Wrestling Executive Vice President Cody Rhodes poinformował, że pojawi się na scenie niezależnej po raz ostatni i będzie miał nam coś do zaprezentowania. Cody pojawił się na evencie organizowanym przez federację Southern Honor Wrestling w Canton. Wrestler powróci do ringu podczas eventu AEW Double Or Nothing, który odbędzie się 25 maja w Las Vegas, gdzie zmierzy się ze swoim bratem, czyli Dustinem Rhodesem. Warto zaznaczyć, że jakiś czas temu Goldust otrzymał pozwolenie od WWE na odejście i pracę na scenie niezależnej.