Powód przesunięcia live eventu WWE + Daniel Bryan wciąż nie powrócił, Natalya gotowa do występu na Money in the Bank, Ogłoszenie gwiazd OWE odnośnie AEW

» WWE Live event zaplanowany na poniedziałek 6 maja w The Corbin Arenie został przełożony na 17 października. Będzie to jedno z pierwszych czwartowych live eventów z udziałem niebieskiego brandu, ponieważ zmieniony został harmonogram wydarzeń przenosząc się na piątkowe wieczoru w FOX, zaczynając od piątku 4 października. Na poniedziałkowym wydarzeniu do ringu miał powrócić Daniel Bryan, który doznał pewnego rodzaju urazu na WrestleManii 35 i od tego momentu nie pojawił się w telewizji. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy wrestler pojawi się na wtorkowym SmackDown jednak awizowana jest jego obecność na backstage’u. Przeciwnikiem Daniela na live evencie miał być WWE Champion Kofi Kingston.

» WWE Women Natalya za pośrednictwem Twittera udostępniła zdjęcie, z którego wynika, że jest gotowa do występu na gali WWE PPV Money in the Bank, czyli show, które odbędzie się 19 maja. Wrestlerka zaznaczyła, że niedocenianie jest jej największą przewagą nad konkurencją:

» Federacja Oriental Wrestling Entertainment ogłosiła, że Cima wybrał dwóch partnerów do konfrontacji z drużyną AEW, która odbędzie się na evencie All Elite Wrestling’s Double Or Nothing. Cima będzie współpracować z El Lindamanem oraz T-Hawkiem w walce z SoCal Uncensored’s(Christopher Daniels, Frankie Kazarian i Scorpio Sky). Tak prezentuje się zaktualizowana karta show:

AAA World Tag Team Titles Match
Pentagon Jr. and Rey Fenix vs. The Young Bucks (c)

Cody Rhodes vs. Dustin Rhodes

Chris Jericho vs. Kenny Omega

Pac vs. Adam Page

Dr. Britt Baker vs. Kylie Rae vs. Nyla Rose

Team All Elite Wrestling vs. Team Oriental Entertainment Wrestling
SoCal Uncensored (Frankie Kazarian, Christopher Daniels, Scorpio Sky) vs. Cima, El Lindaman and T-Hawk

Pre-show: Over The Budget Battle Royale
Chuck Taylor, Trent Baretta, Joey Janela, MJF, Brian Pillman Jr., Glacier, Ace Romero, Sunny Daze, Brandon Cutler, Kip Sabian, Sonny Kiss, TBA