Nikki Cross dołączy do SmackDown Live, Carmella opowiada o chemii z R’Truthem, Ulubiony moment Jeffa Hardy’ego w wrestlingu

» WWE NXT Women Nikki Cross po raz kolejny była uczestniczką live eventu z udziałem gwiazd SmackDown Live. Wrestlera połączyła siły z Asuką oraz Naomi wspólnie pokonując Carmellę oraz The IIconics. Dzień później była także uczestniczką live eventu WWE w Las Cruces. Wszystko wskazuje na to, że oficjele WWE przygotowują wrestlerkę do debiutu w głównym rosterze w niebieskim brandzie:

» Carmella udzieliła wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedziała się na temat współpracy z R’Truthem podczas WWE Mixed Match Challenge:

”Minęło zaledwie kilka tygodni, więc to jest szalone, że nasza współpraca przemieniła się tak bardzo. Nie miałam okazji pracować z The New Day dopóki nie zostaliśmy połączeniu w Mixed Match Challenge. Błyskawiczne połączenie i wspaniała chemia, to była po prostu dobra zabawa. Nie interesuje mnie granie w dobrą grę, odgrywanie postaci, bycie menadżerem Big Cassa i Enzo z NXT, a także współpraca z Jamesem Ellsworthem. Fajnie jest móc pokazywać różne strony siebie i swojej postaci. Jestem całkowicie otwarta na wszystkie propozycje, współpracę z R’Truthem”.

» Po prawie ośmioletniej przerwie do WWE powrócili The Hardy Boyz. Jeff Hardy wystąpił w podcaście prowadzonym przez Lilian Garcie, w którym wypowiedział się na temat WrestleManii 33:

”Byłem bardzo zdenerwowany tym, że fani WWE śpiewali Delete, ponieważ wszystko zaczęło się podczas naszego pobytu w TNA. Jak się okazało niemalże siedemdziesiąt tysięcy fanów chantowało -Delete, Delete, Delete, to zrobiło na nas niesamowite wrażenie. Marzec był bardzo stresującym miesiącem, ponieważ trudno było utrzymać nasz sekret i w tym czasie pracowaliśmy dla Ring of Honor. Dzień przed WrestleManią stoczyliśmy wyjątkowy pojedynek z The Young Bucks. Przed WrestleManią wzięliśmy udział w pięciogodzinnym występie w Raleigh, a potem pojawiliśmy się przed kurtyną w WWE. To jest mój ulubiony moment, ludzie mnie cały czas pytają o Swanton Bomb, o Ladder Matche”.