Seth Rollins – „AEW to mniejsza liga”, UFC Fighter ostro krytykuje Setha Rollinsa, Poważna kontuzja La Parka z federacji AAA

» WWE Universal Champion Seth Rollins pojawił się na konwencie Fandemic w Houston, gdzie wypowiedział się na temat możliwości współpracy z Kennym Omegą:

„Kiedy Kenny skończy występować w mniejszych ligach [AEW], potem będzie mógł przyjść i pracować w najlepszej profesjonalnej firmie wrestlingowej na świecie, przed największą publicznością, zarabiając największe pieniądze i będzie miał możliwość odbycia największych pojedynków, ze mną na WrestleManii”.

» UFC welterweight fighter Colby Covington wystąpił gościnnie w Submission Radio Australia, gdzie wypowiedział ostre słowa w kierunku WWE Universal Championa Setha Rollinsa:

„Facet, który umawia się z The Man. Jak się nazywa? Seth Rollins? Chciałbym zmierzyć się z nim. Myśli, że jest twardy, bo ma sławną dziewczynę. Jego kariera nabrała rozpędu, kiedy zaczął spotykać się z Becky Lynch. Chciałbym po prostu tam pójść i zamknąć mu mor**. Co może być lepszego. Możemy nawet zrobić tag team match, Ja i Ronda kontra Seth Rollins i Becky Lynch. To może być ogromny tag team match, ale coś wam jeszcze powiem. Nikt w rosterze WWE nie jest bezpieczny, kiedy się tam zjawię”.

» AAA wrestler La Parka przeszedł operację po tym, jak doznał bardzo poważnej kontuzji, złamania kręgów szyjnych. Obecnie przechodzi rehabilitację, ale nie wiadomo nic więcej na temat jego stanu zdrowia. Oczywiście nie jest, to obecny członek rosteru MLW. Kontuzji doznał wrestler, który zastąpił La Park w AAA. Federacja MLW opublikowała następującą wiadomość odnośnie zamieszania, jakie pojawiło się:

„MLW wysyła swoje myśli oraz modlitwy dla LA Parka AAA. @LuchaLibreAAA, który został ranny podczas weekendowego eventu. Dla tych, którzy pytają. La Park jest innym luchadorem. Nasz La Parka ma się dobrze i dołącza się do życzeń. Szybkiego powrotu do zdrowia!”.

La Park z MLW zmierzy się 2 listopada w Chicago z Jacobem Fatu o MLW World Heavyweight Championship.