Były UFC Champion dołączy do WWE?, Na kim wzorował się KIller Kross?, Co czeka nas na tygodniówce AEW Dynamite?

0

» Były UFC Light Heavyweight Champion Chuck Liddell udzielił wywiadu, w którym wyjawił, że Shane McMahon próbował go przekonać do przejścia do WWE:

„Od czasu do czasu spotykałem się z Shanem McMahonem, czasami wychodziliśmy gdzieś i imprezowaliśmy. Jest dobrym kolesiem i powiedział mi kiedyś, że ma dla mnie bardzo ciekawą propozycję. Ja jestem osobą, która uwielbia walczy i uwielbiam to robić naprawdę, wiecie oczywiście nie mam nic przeciwko WWE. Nie miałbym nic przeciwko pracy tam, ale to jest gra, do której wchodzisz i grasz w nią. To bardziej, jak aktorstwo. Ci wszyscy faceci w WWE przeszli bardzo trudne szkolenia i potrafią zrobić bardzo imponujące rzeczy na ringu. Jest wielka różnica pomiędzy ich sportem a moim, otóż w wrestlingu ufasz drugiemu facetowi, który zrobi wszystko, aby Cię nie skrzywdzić. W moim sporcie jestem odpowiedzialny za to, aby to nikt mnie nie skrzywdził. Wolę mieć odpowiedzialność za siebie niż za kogoś”.

» Killer Kross wystąpił gościnnie w podcaście prowadzonym przez Chrisa Van Vlieta, w którym wypowiedział się na temat wrestlera, jaki go zainspirował w drodze do zostania profesjonalnym wrestlerem:

„Wiele osób zawsze podaje jedno imię z powodów politycznych. Wielu facetów w branży powie Ci, że ich ulubionym wrestlerem była konkretna osoba, ponieważ boją się, że otrzymają heat od kogoś, kto jest nad nimi. Mam wielu ulubionych wrestlerów, na których się wzorowałem. Jako dziecko miałem bardzo dużą ilość energii, co więcej jako dziecko mogłem przenikać przez ściany. Po prostu utożsamiałem się z postaciami, które mają mnóstwo energii, a w latach 80 i 90 było tego nad dostatkiem”.

» Portal PWInsider.com informuje, że pierwszy pokaz All Elite Wrestling „Dynamite” zostanie odtworzony ponownie w sobotę 5 października o godzinie 10 AM. Warto przypomnieć, że premiera tygodniówki live będzie miała miejsce 2 października w Capital One Arenie. Poniżej przedstawiamy dotychczasową kartę walk, jakie obejrzymy podczas show:

* Jon Moxley pojawi się na tygodniówce.

* Cody Rhodes vs. Sammy Guevara

* The Young Bucks i Kenny Omega vs. AEW World Champion Chris Jericho i dwóch tajemniczych partnerów

* Nyla Rose vs. Riho poznamy pierwszą AEW Women’s Champion

* MJF vs. Brandon Cutler