Dustin Rhodes o swojej roli w AEW, Aktualizacja zdrowia wrestlerki WWE NXT, Dolph Ziggler komentuje autobiografię Hornswoggle’a

0

» Dustin Rhodes udzielił wywiadu dla Bleacher Report, w którym wypowiedział się na temat swojej roli w AEW:

„Zostałem zatrudniony w AEW jako osoba odpowiedzialna od wygłaszania prom i zamierzam pomóc wszystkim i pokazać jak w odpowiedni sposób rozmawiać z fanami. Nie musisz zapamiętywać wszystkiego słowo w słowo, ponieważ twoja wypowiedź będzie mdła i nie będzie nic wnosiła do twojej postaci. Najpierw warto ustalić, kim jest dana postać i w którą stronę powinna ona iść. Nieustannie pracujemy nad scenariuszem i kluczem do wyjścia ze strefy komfortu jest zaryzykowanie i zrobienie czegoś po swojemu. Więc może każdy z nas powinien zaryzykować i zrobić coś fajnego?”.

» WWE NXT Women Karen Q za pośrednictwem Twittera poinformowała o tym, jak sobie radzi z dojściem do pełnej sprawności po doznanym urazie:

„7-Tygodniowy MILESTONE po operacji. Na rowerze / peleton po raz pierwszy. Cardio, nadchodzę?! Chciałabym podziękować @BisonUnbranded za nagranie”.

Warto przypomnieć, że wrestlerka nabawiła się urazu podczas live eventu, który odbył się w Atlancie, gdzie Karen Q wystąpiła w drużynie z Biancą Belair w konfrontacji z Rheą Ripley i Reiną Gonzalez.

» WWE Superstar Dolph Ziggler wykonał szybką recenzję autobiografii Hornswoggle’a „Life Is Short and So Am I: My Life Inside, Outside, and Under the Wrestling Ring”. Oto, co napisał wrestler WWE:

„Przejrzałem tę książkę w ciągu 1 dnia! @WWEHornswoggle wykonał kawał dobrej roboty! Nie mogę jednak jej polecić, szczególnie jeśli ktoś jest fanem wrestlingu”.