Stevie Richards odnośnie ulubionych momentów, Kenny King o komentatorach FOX odnośnie wrestlingu, Shane Taylor wciąż w ROH?

» Były WWE Superstar Stevie Richards wystąpił w ostatnim odcinku Dropkick DiSKussions, w którym wypowiedział się na temat ulubionych momentów w swojej karierze:

“Nie zostałem zauważony przez to, że nikt nie chciał zwrócić na mnie uwagi, zarówno trener Al Snow, jak i ludzie którzy byli zaangażowali w bookowanie show. Nie obchodziła ich moja kariera. Trwało to przez około sześć lub siedem miesięcy, a potem zostałem zauważony. Jeśli chodzi o niewykorzystywanie potencjału wrestlerów, to wiem iż przegrywanie wielu meczów nie wpływało na twoją pozycję w firmie. To była ogromna odpowiedzialność, ludzie pewnie tego nie wiedzą, ale ja byłem osobą odpowiedzialną za przygotowanie Batisty oraz Randy’ego Ortona do walki na live eventach. Nie twierdzę, że było to beznadziejne, ponieważ wciąż mogłem pokazywać się. Curt Hawkins jest świetnym przykładem faceta, który podobnie jak w przypadku Zacka Rydera poświęca się na rzecz innych wrestlerów I TO JEST PIĘKNO WRESTLINGU”.

» ROH Star Kenny King nie był zadowolony z komentarza FOX Sports Nacho Libre na temat Reya Mysterio. Jak wiadomo wrestler WWE był obecny w Minnesocie na meczu Minnesota Vikings vs Oakland Raiders. Oto pełna wypowiedź Kinga:

“Dlaczego amerykańskie media głównego nurtu są tak lekceważące dla profesjonalnego wrestlingu? Wcześniej Olbermann skomentował występ Brauna, a teraz ten facet z niskim tonem. Dlaczego tak się nie dzieje w innych krajach/kulturach, w których znajduje się pro-wrestling?”.

Warto przypomnieć, że Kenny King w przeszłości był zawodnikiem drugiego sezonu WWE Tough Enough oraz gwiazdą Impact Wrestling.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że ROH Television Champion Shane Taylor wykupił swój kontrakt, a Kevin Eck potwierdził, że najbliższymi rywalami mistrza będą: Flip Gordon oraz Tracy Williams na gali Death Before Dishonor. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że Shane Taylor utraci tytuł mistrzowski właśnie w triple threat matchu.