Zaktualizowana karta WWE PPV Clash of Champions 2019, Dustin Rhodes na dłużej w AEW + nowa rola, Mick Foley na temat postaci Braya Wyatta

0

» Portal F4Wonline.com informuje, że podczas gali WWE PPV Clash of Champions dojdzie do konfrontacji z udziałem Romana Reignsa oraz Daniela Bryana. Taki pojedynek pierwotnie miał odbyć się podczas gali SummerSlam, jednak plany te zostały lekko zmienione przez oficjeli WWE w związku z czym fabuła konfliktu Daniela z Romanem została przedłużona. Tak prezentują się dotychczas zapowiedziane walki:

WWE Title Match
Randy Orton vs. Kofi Kingston (c)

WWE Universal Title Match
Braun Strowman vs. Seth Rollins (c)

RAW Tag Team Titles Match
Dolph Ziggler i Robert Roode vs. Braun Strowman i Seth Rollins (c)

SmackDown Women’s Title Match
Charlotte Flair vs. Bayley (c)

WWE Cruiserweight Title Match
Humberto Carrillo vs. Drew Gulak (c)

King of the Ring Tournament Finals
Samoa Joe lub Ricochet lub Cedric Alexander lub Baron Corbin vs. Elias lub Ali lub Chad Gable lub Andrade

» WWE Hall of Famer Mick Foley wypowiedział się na temat odmienionego Braya Wyatta:

„Myślę, że każdy powinien myśleć, to co myśli na jego temat. Jestem bardzo zadowolony z rozwoju jego postaci. Bardzo się cieszę z jego szybkiego rozwoju oraz tego, w jaki sposób się porusza. Widzę pewne podobieństwo między moją postacią, a jego. Chcę przejścia z jednej skrajności w drugą jak lepki, zooey z Firefly Fun House. Bray jest w stanie wzmocnić złą naturę postaci Fiend, która w bardzo dobry sposób wkupiła się w łaski fanów WWE”.

» Federacja All Elite Wrestling poinformowała, że Dustin Rhodes podpisał wieloletnią umowę z federacją, dzięki czemu wciąż będzie mógł walczyć w AEW, a także działać jako producent meczów oraz trener. W ostatnim czasie Dustin wyraził zainteresowanie pomocą młodszym talentów AEW, co bardzo spodobało się prezesowi tejże federacji, który stwierdził, że:

„Dustin Rhodes miał niesamowitą karierę zapaśniczą, która trwa od dziesięcioleci. Jego niesamowita podróż doprowadziła go do AEW. On przybył do AEW i ciężko pracuje razem ze swoim bratem, co mogliśmy obejrzeć podczas ich walki na Double or Nothing. Razem z Dustinem doszliśmy do porozumienia, że będzie on pracował na dłuższą metę w organizacji”.