Pete Dunne neguje ranking PWI 500, Mark Briscoe kontuzjowany + wypowiedź brata, Ken Shamrock komentuje powrót do Impact Wrestling

» WWE Universal & RAW Tag Team Champion Seth Rollins zajął pierwsze miejsce w rankingu PWI 500 – 2019 rok. Rollins znalazł się na szczycie, a tuż za jego plecami uplasowali się Daniel Bryan, WWE United States Champion AJ Styles, WWE Champion Kofi Kingston, IWGP Heavyweight Champion Kazuchika Okada, Johnny Gargano, Roman Reigns, Kenny Omega, Hiroshi Tanahashi oraz Will Ospreay. WWE NXT UK Star Pete Dunne za pośrednictwem Twittera skomentował tegoroczne zestawienie PWI:

“Wyobraź sobie, że siedzisz tam i piszesz listę 500 wrestlerów na podstawie całkowicie losowych kryteriów. Nie zaczynając od gwiazdek. Wrestling jest szalony, po prostu znajdź to, co lubisz i często je oglądaj”.

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że Mark Briscoe nie będzie uczestnikiem turnieju CMLL Grand Prix z powodu kontuzji kolana, której nabawił się podczas zeszłego tygodnia na live evencie ROH. Delirious będzie osobą, która zastąpi Briscoe w Team Resto del Mundo. Pozostali członkowie teamu, to: ROH World Champion Matt Taven, Jay Briscoe, Kenny King, Big Daddy, Luke Hawx, Mecha Wolf 450 i Oraculo. Podczas konferencji prasowej Grand Prix CMLL, Jay Briscoe skomentował kontuzję swojego brata:

“To do dupy, że został on ranny. Wykonujemy akcje drużynowe, takie jak żaden inny zespół. To z pewnością będzie cios dla meksykańskiej drużyny, ale nie będzie miało to znaczenia. Nadal wygramy”.

» Ken Shamrock powróci do federacji Impact Wrestling podczas przyszłotygodniowych tapingów w Las Vegas, które zostaną nagrane 5 i 6 września. Po tej informacji na Twitterze doszło do kontynuacji narastającego konfliktu pomiędzy Shamrockiem, a Moosem:

“Zdobyłeś moją uwagę, ale wkrótce tego pożałujesz”.