Cesaro o szansie Velasqueza i Mansoora, Informacje dotyczące kontuzji Cody’ego, Jake Hager chce odejścia Ruseva z WWE

» WWE Superstar Cesaro udzielił wywiadu dla “The Sun”, w którym wypowiedział się o konfrontacji Caina Velasqueza z WWE Championem Brockiem Lesnarem na Crown Jewel oraz swojej walki z Mansoorem:

“Cain pojawił się i nie odniósł sukcesu. Nie wiem, co on teraz robi, natomiast ja jestem teraz z tobą i udzielam wywiadu. Chciałbym otrzymać taką szansę, co on, jednak WWE jest maratonem, ale kiedy nadarzy się dla mnie okazja, to będę gotowy. Zrobię, to lepiej niż Cain Velasquez. Dla Caina był to trzeci pojedynek i miał za sobą dwa imponujące. WWE bardzo skupia się na promowaniu świeżych wrestlerów, więc i tym razem musiało być podobnie. Cieszę się z możliwości współpracy z nim, ponieważ mogłem się nauczyć jego stylu. Myślę, że on się szybko uczy i możemy wejść do jednego ringu, sprawdzić się”.

“Zawsze jest, to wyjątkowe, kiedy walczysz z kimś w jego rodzinnym mieście, ale walka z kimś w kraju z którego pochodzi jest zupełnie na innym poziomie. Podczas walki fani śpiewali i dobrze się bawili. To była najfajniejsza rzecz na świecie. Dobrze mi się współpracowało z nim i być może będzie jeszcze taka okazja. Występ na tak dużym stadionie jest dla nas ogromnym przeżyciem i na pewno nie zapomnę, co tam się wydarzyło”.

» Podczas gali AEW Full Gear, Cody zmierzył się z Chrisem Jericho o AEW World Championship, a w jego narożniku obecny był MJF, który jednocześnie odwrócił się od swojego przyjaciela. W tej walce Cody niefortunnie uderzył o metalową rampę, przez co nad jego okiem pojawiło się brzydkie cięcie, przez które pojedynek został wstrzymany, a doktor Michael Sampson opatrzył wrestlera. Federacja All Elite Wrestling za pośrednictwem Twittera opublikowała aktualizację dotyczącą urazu byłego wrestlera WWE, który potrzebował ośmiu szwów i separacji kostno-chrzęstnej, przez co nie otrzymał zielonego światła na powrót do ringu.

» Bellator & AEW Star Jake Hager za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat trójkąta miłosnego z udziałem Lany, Bobby’ego Lashleya oraz Ruseva, jednocześnie zachęcić Bułgara do opuszczenia federacji World Wrestling Entertainment, w której marnowany jest jego potencjał:

“Zostaw ją i tę durną firmę. #ImWithAEW”.

Jake Hager rozstał się z WWE w 2017 roku i od tego momentu kontynuuje swoją przygodę z wrestlingiem, jednocześnie występując w klatce MMA.