Wypowiedzi Cody’ego podczas Starrcast III

0

AEW Executive Vice President Cody Rhodes był uczestnikiem panelu „From Undesirable to Undeniable” razem z Tonym Schiavone podczas wczorajszego Starrcast III w Chicago. Poniżej przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi tego eventu:

* Cody zażartował: „nie idziesz do WWE” wkrótce po tym, jak Tony został wezwany przez Bruce’a Pricharda.

* Matka Cody’ego powiedziała „za dużo krwi” po zwycięstwie swojego syna nad bratem Dustinem podczas Double Or Nothing, czyli majowego PPV.

* Tony w odpowiedzi na pytanie, czy będzie umawiał się razem na mecze z Jimem Rossem odpowiedział: „Hell yeah, będziemy!”.

* Cody powiedział, że nie zdawał sobie sprawy z tego, jak wielką gwiazdą był jego ojciec Dusty Rhodes, dopóki nie zaczął oglądać jego starych taśm wideo.

* Cody wyjawił, że Dusty stworzył swoją wymarzoną amatorską drużynę zapaśników, kiedy jeszcze był w liceum. Cody dodał, że jednym z zapaśników w grupie był Xavier Woods.

* Cody potwierdził, że był zielony, kiedy po raz pierwszy zadebiutował w telewizji WWE, ale zaznaczył, iż docenia to co dla niego zrobili.

* Cody dodał, że opuścił WWE, ponieważ miał już dość imponowania tylko jednemu facetowi. Vince od samego początku założył, że Cody jest taki sam jak Dusty oraz Dustin, jednak prawda była zupełnie inna.

* Cody obiecał, że All Out będzie najlepszym dotychczasowym produktem wydanym przez AEW. Wrestler dodał, że profesjonalny wrestling nie może być PG.

* Cody powiedział, że zakontraktowanie Chrisa Jericho przez All Elite Wrestling wstrząsnęło całym systemem.

* Cody wyjawił, że Stephanie McMahon była osobą odpowiedzialną za stworzenie gimmicku Stardusta w WWE, co spodobało się prezesowi tej firmy. Cody dodał, że maska sprawiała, iż czuł się jakby na głowie miał prezerwatywę.

* 10-letni fan zapytał wrestlera o to, czy będzie wygłaszał 20-minutowe proma w AEW. Cody odpowiedział, że nie ma na to szans.

* Cody stwierdził, że uwielbia swoją nową rolę wiceprezesa wykonawczego w AEW.

* Cody wyjawił, iż w przyszłym roku powinniśmy ponownie oglądać gale PPV w Chicago, a któryś z odcinków AEW emitowanych na TNT odbędzie się w State Farm Arenie.

* Cody pogratulował Orange Cassidy’emu za bycie świetnym wrestlerem.

* Cody powiedział: „daj nam pomalować te cholerstwo, a dopiero potem powiedz że jest do bani” w odpowiedzi na pojawiającą się krytykę nim fani zobaczą gotowy produkt.

* Na zakończenie Cody stwierdził, że zamierzają ukraść Reya Mysterio, jeśli ten będzie nieodpowiednio traktowany przez WWE.