Alexa Bliss o podróży do Arabii Saudyjskiej, Darren Young powrócił na SmackDown, Jungle Boy o porzuceniu WWE kosztem NJPW

» Alexa Bliss udzieliła wywiadu dla TV Insider, w którym wypowiedziała się na temat ostatniej podróży gwiazd WWE do Arabii Saudyjskiej, gdzie odbyło się PPV Super ShowDown:

“Nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać w Arabii Saudyjskiej. Wiedziałam, że nie będzie tak samo, jak w Abu Dhabi. Bawiliśmy się bardzo dobrze. Kiedy ja oraz Natalya zaczęliśmy wchodzić w interakcję z dziećmi w szpitalu, to one wiedziały, kim jesteśmy. To na prawdę nas ucieszyło. Produkt, jaki przygotowaliśmy sam w sobie był niesamowity, właściwie to było naprawdę dobre i ciekawe doświadczenie, którego prędko nie zapomnę. Każda kobieta, z którą rozmawiałam pytała nas, o to co mogą zrobić, aby pobyt w Jeddah był dla nas przyjemniejszy. Tamtejsze kobiety były bardzo podekscytowane spotkaniem ze mną i Natalią. Myślę, że w przyszłości będziemy świadkami pierwszego pojedynku z udziałem kobiet w Arabii Saudyjskiej”.

» Były WWE Superstar Darren Young pojawił się na zapleczu podczas wtorkowego odcinka WWE SmackDown Live w Ontario. Na Twitterze zostały udostępnione zdjęcia z byłym wrestlerem WWE, Sonią Deville oraz fanem proszącym go o podpisanie autografu.

» AEW Star Jungle Boy wystąpił w podcaście prowadzonym przez Chrisa Van Vlieta, w którym wypowiedział się na temat oglądania NJPW kosztem WWE:

“Nie oglądałem WWE od dłuższego czasu, ponieważ miałem już dość. Na początku każdego programu jest 30-minutowa promocja. To nie jest, to co chcę zobaczyć. To zabawne, ponieważ jedynymi ludźmi, których interesowało oglądanie tego byli Kenny Omega, The Young Bucks oraz Cody. Ja przerzuciłem się na oglądanie New Japan Pro Wrestling. Byłem mega podekscytowany tym, co się tam dzieje, ponieważ taki wrestling uwielbiam i chcę oglądać, jak najczęściej”.