Andrade informuje o kolejnej śmierci w rodzinie, Występy niezależnych wrestlerów w WWE TV, Enzo Amore o inwazji na ROH i WWE

» WWE Superstar Andrade kilka dni temu poinformował o śmierci swojej matki, a wczoraj o śmierci swojej ciotki:

“Teraz moja ciocia, teraz jesteś z moją mamą. Kocham Cię!”.

Tak brzmiał wpis wrestlera, jaki ukazał się na jego oficjalnym profilu na Twitterze. Po śmierci matki byłego mistrza NXT on wraz z Charlotte Flair otrzymali trochę wolnego czasu od WWE, ale mimo wszystko pojawili się na zapleczu podczas wtorkowego odcinka SmackDown Live, gdzie Andrade zaatakował Apollo. Tak więc wszystko wskazuje na, to że na przyszłotygodniowym SmackDown Live para powróci do występów ringowych.

» Niezależny wrestler Russ Taylor ponownie pojawił się w telewizji WWE, lecz tym razem podczas ostatniego odcinka WWE 205 Live. Russ musiał uznać wyższość Briana Kendricka w Singles Matchu, co możecie obejrzeć na poniżej zamieszczonym materiale wideo. Russ pracował także na poniedziałkowym Monday Night RAW razem z Randym Taylorem jednak i tym razem musieli uznać wyższość swoich przeciwników, którymi byli The Viking Raiders.

» Były WWE Superstar Enzo Amore wypowiedział się na temat inwazji, która została przeprowadzona w Ring of Honor:

“Czytałem różne raporty i żaden z nich nie był prawdziwy. Nie muszę się z niczego tłumaczyć. Nie mam takiego zamiaru. Zajmuje pierwsze miejsce na Twitterze, po pokonaniu WWE Hall of Fame, March Madness, Ring of Honor oraz New Japan Pro Wrestling. Pojawiłem się na evencie ROH, ponieważ miałem pewien cel i go zrealizowałem. Mój wybryk był czymś wyjątkowym, co nie wydarzyło się od ponad 60 lat. Stworzyłem nową i kolejną historię, gdyż jestem wolnym agentem, otwartym na wszelakie propozycje”.