Uwaga na Spoilery! Zaktualizowana karta Elimination Chamber 2019, Lana o współpracy Ruseva i Shinsuke Nakamury, Kolejne walki na AEW Double Or Nothing

» Poniżej przedstawiamy pojedynki, które odbędą się 17 lutego podczas gali WWE PPV Elimination Chamber w Toyota Center w Houston:

Elimination Chamber o WWE Title
Jeff Hardy vs. Samoa Joe vs. Kofi Kingston vs. AJ Styles vs. Randy Orton vs. Daniel Bryan (c)
Uwaga: Randy Orton wchodzi jako ostatni.

Elimination Chamber o WWE Women’s Tag Team Titles
The IIconics vs. Nia Jax & Tamina Snuka vs. Sarah Logan & Liv Morgan vs. Naomi & Carmella vs. Bayley & Sasha Banks vs. Sonya Deville & Mandy Rose
Uwaga: Starcie rozpoczynają- Mandy Rose & Sonya Deville vs. Sasha Banks & Bayley.

SmackDown Tag Team Titles Match
The Usos vs. Shane McMahon i The Miz (c)

RAW Women’s Title Match
Ruby Riott vs. Ronda Rousey (c)

WWE Cruiserweight Title Match
Akira Tozawa vs. Buddy Murphy (c)

Single Match
Braun Strowman vs. Baron Corbin

» WWE opublikowało materiał wideo, w którym Lana próbuje przekonać Shinsuke Nakamurę oraz Ruseva do walki po tej samej stronie:

“Wy dwaj zawarliście umowę. Zgodziłeś się połączyć siły jeden raz i nie zdradziliście się, więc spójrzcie na to, co się stało. Dobrze spisaliście się i pokonaliście jedną z najbardziej znanych drużyn tag teamowych. W końcu zostawiłeś za sobą te niepoważne ego Rusev Day i co się stało? Odnalazłeś instynkt zabójcy, ale nie zapomniałam o naszych problemach oraz tym, co mi zrobiłeś na Royal Rumble. Musimy podejmować praktyczne decyzje biznesowe, więc widzę przyszłość, która jest bardzo, bardzo ważna. Faceci muszą zaufać sobie nawzajem”.

» W poniżej zamieszczonym materiale wideo, Brandi Rhodes poinformowała, że na Double Or Nothing odbędzie się Women’s Triple Threat Match z udziałem Britt Baker, Nyly Rose oraz Kylie Rae. W odcinku także dowiemy się, że Cody Rhodes zmierzy się z tajemniczym rywalem, którego postać nie została jeszcze ujawniona. Tak prezentuje się aktualna karta Double Or Nothing:

Kenny Omega vs. Chris Jericho

PAC vs. “Hangman” Adam Page

The Young Bucks vs. Pentagon Jr. and Rey Fenix

Cody Rhodes vs. ?

Dr. Britt Baker vs. Kylie Rae vs. Nyla Rose

Team All Elite Wrestling vs. Team Oriental Entertainment Wrestling
SoCal Uncensored (Christopher Daniels, Frankie Kazarian, Scorpio Sky) vs. Cima i dwóch partnerów

Aja Kong vs. Yuka Sakazaki jeszcze nie zatwierdzone starcie

* Pozostali uczestnicy: Brandi Rhodes, MJF, AAA World Cruiserweight Champion Sammy Guevara, Sonny Kiss, The Best Friends (Beretta i Chuck Taylor)