Kolejne doniesienia w sprawie przyszłości Sin Cary w WWE, Walka wieczoru i karta WWE Starrcade 2019, Gwiazdy WWE powalczą o WWC Universal Championship

» Wczoraj informowaliśmy Was, o tym że Sin Cara poprosił WWE o rozwiązanie kontraktu. Wygląda na to, że urzędnicy WWE nie rozpatrzą pozytywnie jego prośby, przez co będzie musiał pozostać w federacji. Według najnowszych informacji, Sin Cara miał wystąpić na RAW w Bostonie, ale ostatecznie zostanie odesłany do swojego domu. Warto także dodać, że wrestler z Meksyku jest uczestnikiem tournee WWE po Europie, gdzie przegrywa swoje walki z Andrade. Według The Wrestling Observer Newsletter, Sin Cara jest zainteresowany pracą w Combate American MMA, gdzie swoją karierę prowadził dobry przyjaciel Alberto El Patron.

» The Infinite Energy Center z Duluth za pośrednictwem portali społecznościowych udostępniło kartę z pojedynkami, które odbędą się podczas live eventu WWE o nazwie “Starrcade 2019”. Odbędzie się on 1 grudnia, a w walce wieczoru Bray Wyatt zmierzy się z The Mizem w Steel Cage Matchu:

Steel Cage Match for the WWE Universal Title
The Miz vs. “The Fiend” Bray Wyatt (c)

Texas Tornado Match for the WWE Women’s Tag Team Titles
Charlotte Flair & RAW Women’s Champion Becky Lynch vs. Asuka & Kairi Sane (c)

WWE United States Title Match
Kevin Owens vs. AJ Styles (c)

SmackDown Tag Team Titles Match
The Revival vs. The New Day (c)

1-on-2 Handicap Match
Braun Strowman vs. Sami Zayn & WWE Intercontinental Champion Shinsuke Nakamura

Single Match
Roman Reigns vs. King Baron Corbin

Single Match
Seth Rollins vs. Randy Orton

Single Match
Rusev vs. Bobby Lashley w/ Lana

» Po raz pierwszy w historii w federacji WWC w Puerto Rico odbędzie się Triple Threat Match z udziałem Carlito, Epico i Primo, a na szali zostanie postawiony WWC Universal Championship. Obecnym posiadaczem tego mistrzostwa jest Epico, który 17 sierpnia podczas 46 Anniversary Show pokonał Gilberta, rozpoczynając swoje pierwsze panowanie. Warto przypomnieć, że federacja WWC (World Wrestling Council) została założona przez kilka legend, a w tym WWE Hall of Famera Carlosa Colona – ojca Carlito i Primo, wujka Epico. Dzięki temu federacja WWE pozwalała na częste występy tym wrestlerom, podczas kiedy nie byli używani na RAW oraz SmackDown.