Świetne występy Babsa na eventach EVOLVE Wrestling, Dan Maff z kontraktem w ROH, Thunder Rosa debiutuje w federacji Combate Americas MMA

» Podczas eventu “139” organizowanego przez federację EVOLVE, WWE Superstar Babatunde zmierzył się z doświadczonym Eddiem Kingstonem w Relaxed Rules Matchu. Zwycięsko z tego pojedynku wyszedł nasz rodak, który po raz kolejny zaprezentował się z bardzo dobrej strony i został miło przyjęty przez fanów. Dzień później podczas eventu “140”, Babs pokonał Brandona Taggarta w single matchu, dzięki czemu zanotował kolejne zwycięstwo na wydarzeniu organizowanym przez Evolve Wrestling. Warto przypomnieć, że od jakiegoś czasu Babs prowadzi feud z Kingstonem i niewykluczone, iż wcześniej wspomniane starcie nie było ich ostatnim.

Obraz może zawierać: 2 osoby, broda i tekst

BANNER-1920X589-EV140-GEN

» Portal PWInsider.com informuje, że były dwukrotny ROH Tag Team Champion, Dan Maff podpisał dwuletni kontrakt z federacją Ring of Honor. Sam zawodnik za pośrednictwem portali społecznościowych opublikował wpis, dziękując wszystkim za wsparcie zaznaczając, że wciąż jest w ROH.

» W oficjalnym debiucie w federacji Combate Americas, Melissa “Thunder Rosa” Cervantes została pokonana przez Nadine Mandiau po jednogłośnej decyzji sędziów z San Antonio. Poniżej prezentujemy całą galę, która dostępna jest za darmo na YouTubie, a także krótki materiał wideo z ważenia przed show: