Kolejna walka dodana do Money in the Bank, Informacje po SmackDown, Gwiazda KPW zwolniona z federacji, Kto został przeciwnikiem Asmunda na MZW Project 5?

» Jak zostało ogłoszone na poniższym filmie przez Generalnego Managera WWE 205 Live Drake’a Mavericka, do karty Money in the Bank PPV trafiła walka o mistrzostwo Cruiserweight. Obecny mistrz Tony Nese będzie bronił swojego tytułu w starciu z Ariyą Daivari.

» W Dark Matchu po 205 Live fani zgromadzeni na arenie KFC Yum! Center w Louisville zobaczyli walkę tag teamową Kofiego Kingstona i Xaviera Woodsa z Kevinem Owensem i Sami Zaynem. Starcie wygrała para złożona z reprezentantów The New Day.

» Uwaga, ten news zawiera spoilery z ostatniego SmackDown: Wszystko wskazuje na to, że Daniel Bryan i Rowan po zdobyciu pasów mistrzowskich SmackDown Tag Team zamienią tradycyjne pasy na drewniane, tak jak to miało miejsce w czasach gdy Bryan był mistrzem WWE. Panowie wyrazili już bowiem taką chęć na backstage’u ostatniej gali.

» Dużo zamieszania było ostatnio wokół Roberta Stara i Pięknego Kawalera, czyli głównych gwiazd Kombat Pro Wrestling. Były mistrz KPW domagał się zwolnienia obecnego championa z federacji, po tym jak ten złamał warunki kontraktu. Co w tej sprawie zrobił nowy prezes KPW Krystian Malinowski? Zobaczcie sami:

» Maniac Zone Wrestling ogłosiło z kolei kolejną walkę na swój najbliższy event, który odbędzie się 1 czerwca we Wrocławiu. Były mistrz MZW Asmund chce po raz kolejny sięgnąć po te trofeum, jednak na jego drodze stanie potężny wrestler z Niemiec Matt Buckna.

Jak myślicie, kto będzie górą w tej walce?