Jacy przedstawiciele RAW zawalczą w walkach Money in the Bank z użyciem drabin?, Steel Cage Match zapowiedziany na PPV, Mistrzynie WWE Women’s Tag Team w “Main Event”

» Ostatnie Monday Night RAW rozpoczęliśmy od przedstawienia przez Alexę Bliss zawodników męskiej części rosteru, którzy wystąpią na gali Money in the Bank w walce o kontrakt z użyciem drabin. Są to Braun Strowman, Ricochet, Drew McIntyre i Baron Corbin. Pozostałą czwórkę z rosteru SmackDown poznamy dzisiejszej nocy.

» W późniejszej części emisji RAW zostały też przedstawione zawodniczki z czerwonego brandu, które będą rywalizować o kontrakt na Money in the Bank. Mowa tu o Natayli, Danie Brooke, Naomi oraz Alexie Bliss.

» Na Monday Night RAW, The Miz wyzwał też Shane’a McMahona do walki w stalowej klatce podczas gali Money in the Bank. Starcie te zostało już oficjalnie zatwierdzone przez WWE:

Pełną kartę walk na te PPV możecie zobaczyć po prawej stronie naszego portalu.

» Przed emisją RAW tradycyjnie odbyły się nagrania do programu “Main Event”. Tym razem publiczność mogła zobaczyć aż trzy walki (zwykle nagrywane były dwie). Co ciekawe, na tapingach wystąpiły takie gwiazdy jak Cesaro oraz mistrzynie Women’s Tag Team The IIconics. Poniżej możecie zobaczyć jak prezentowały się zestawienia (bez podawania wyników):

  • Mojo Rawley vs Heath Slater
  • Cesaro vs Cedric Alexander
  • The IIconics vs Alicia Fox & Tamina Snuka (non title match)

Jak myślicie, jest to mocne zepchnięcie wspomnianych wyżej gwiazd, czy ruch mający na celu spopularyzowanie “Main Event”?