Mandy Rose o porażce na SmackDown Becky Lynch w serialu i filmie Marvela, Carmella przebrana za członków The Shield

Gala Backlash PPV przeniesiona na inny termin, Becky Lynch w dwóch różnych walkach na Money in the Bank?, Przemiana gwiazdy RAW

» Jak się okazuje gala WWE Backlash PPV nie zostanie usunięta z kalendarza, a jedynie przesunięta na końcówkę czerwca. Dave Meltzer za pośrednictwem Wrestling Observer Radio poinformował, że Backlash zaplanowane jest na 23 czerwca, natomiast gala w Arabii Saudyjskiej bez zmian – odbędzie się 7 czerwca.

» Ciekawe spekulacje dobiegają do nas także jeśli chodzi o dywizję kobiet, ponieważ niewykluczone, że na gali Money in the Bank obecna mistrzyni Becky Lynch będzie musiała bronić obu swoich tytułów w dwóch różnych walkach. Jak już wiemy, tytułu RAW Women’s Championship broniła będzie w starciu z Lacey Evans, natomiast o pas SmackDown walczyć ma Charlotte Flair.

» Na ostatnim RAW byliśmy świadkami małej przemiany Bobby’ego Roode’a, który powrócił do swojego starego ring name’u za czasów TNA – Robert Roode. Przy okazji, zgolił brodę i zostawił jedynie wąsy. Dawnego tag team partnera Chada Gable’a nazwał z kolei zbędnym ciężarem.

Jak oceniacie taką zmianę Roode’a? 😉