Jakie walki otworzą najbliższe NXT i Dynamite?, Primo wypowiada się o swoim zawieszeniu, AEW w State Farm Arena

» WWE ogłosiło, że najbliższy odcinek NXT otworzy walka o główny pas pomiędzy broniącym tytułu Adamem Colem a Finnem Balorem. Co więcej będzie to pojedynek transmitowany w całości, bez reklam. Openerem najbliższego AEW Dynamite będzie z kolei tag team match – Lucha Bros vs Kenny Omega & Hangman Page. W tym przypadku (jak zawsze zresztą jeśli chodzi o openery Dynamite) również będzie to walka bez reklam.

» WWE Superstar Primo wypowiedział się w rozmowie z Primera Hora na temat swojego zawieszenia wskutek złamania tzw. wellness policy:

“Nie byłem w trasie. Nie mam zaplanowanych żadnych występów. Jestem w Puerto Rico, kiedy nagle do mnie dzwonią, nie po to by mnie użyć, ale bym pojechał na test antydopingowy. Byłem na to gotowy, ale powiedziałem im, że jestem w Puerto Rico i że mogę udać się do miejsca, które wybrali. Nie zamierzałem płacić za tą podróż, tylko po to, by poddać się testom. Potem się już nie odzywali i myślałem, że zadzwonią, kiedy znajdą miejsce do przeprowadzenia testu. Minęły prawie dwa miesiące, otrzymałem list z którego wynikało, że według nich jestem zawieszony, ponieważ odmówiłem poddania się testom. Nie jest to właściwe. Nie chcę, żeby mówili, że nie udało mi się przejść tych testów pozytywnie, ponieważ jest to całkowicie kłamstwem. Zwykle robią takie testy na galach. Ktoś zbiera mocz zawodników, pracowników i sędziów, aby dokonać oceny. Byłem w Puerto Rico. Muszę to wyjaśnić, ponieważ moja reputacja jest warta więcej niż jakikolwiek czek.”

Primo zdradził także, że jego obecny kontrakt z WWE wygasa w październiku 2020 roku. Pomimo tego, że razem z bratem są rzadko wykorzystywani przez federację, wciąż są tam zatrudnieni.

Mam z nimi umowę do października 2020 r. Mogą do mnie zadzwonić i użyć mnie, jeśli chcą. Jeśli nie chcą mnie wykorzystać, nadal muszą mi płacić. Używają nowych talentów, podobnie jak cała reszta przemysłu.” – zakończył.

» All Elite Wrestling poinformowało na swoich mediach społecznościowych, że w roku 2019 sprzedali już około 100 000 biletów na swoje gale. Zajęło im to osiem miesięcy co jest naprawdę dobrym wynikiem.

Dzisiaj ogłosili także dwie kolejne terminy Dynamite na przyszły rok. 19 lutego zawitają do Atlanty (State Farm Arena), natomiast 26 lutego do Kansas City (Silverstein Eye Center Arena). Na szczególną uwagę zasługuje pierwsze miejsce, ponieważ State Farm Arena ma pojemność 21 000.