Triple H oficjalnie zapowiada NXT Takeover: Portland, Wstrząs mózgu u Kairi Sane?, Frekwencja TLC, CM Punk prześmiewczo o walce Lashley’a z Rusevem

» Triple H za pośrednictwem Twittera oficjalnie ogłosił kolejną galę NXT Takeover: Portland. Odbędzie się ona w niedzielę 16 lutego w arenie Moda Center. Bilety trafią do sprzedaży w ten piątek.

Gala zostanie wyemitowana na WWE Network. Żadna inna impreza na ten weekend nie jest zaplanowana.

» Walką wieczoru gali WWE TLC było starcie o pasy mistrzowskie Women’s Tag Team. Niestety podczas pojedynku, Kairi Sane doznała najprawdopodobniej wstrząśnienia mózgu. Widać to było w trakcie walki, gdzie kilka razy Kairi zachowywała się nienaturalnie. Dotrwała jednak do końca bez pomocy medycznej, co pochwaliła mistrzyni kobiet RAW Becky Lynch pisząc na Twitterze, że jest prawdziwą wojowniczką:

Podobne słowa uznania wyraziły także Charlotte Flair, Paige i Asuka. Sama Kairi Sane za pomocą kciuka w górę zadeklarowała na Twitterze, że jest w porządku:

» Jeśli chodzi o frekwencję na gali TLC to na arenie Target Center w Minneapolis obecnych było blisko 9,000 widzów. Nie jest to raczej wynik pozytywny zważywszy na to, że pojemność tego miejsca to 19,356.

» Podczas trwania TLC doszło także do ciekawej wymiany zdań na Twitterze pomiędzy profilem “WWE on FOX” a CM Punkiem. Ci pierwsi dodali tweet z grafiką walki Bobby Lashley vs Rusev podpisując to: “Jesteśmy pewni, że CM Punk uważnie to ogląda.” odwołując się do słów byłego mistrza WWE odnośnie tego feudu w ostatnim odcinku Backstage. Punk odpowiedział zdjęciem z meczu Minnesota Wild vs. Chicago Blackhawks, który był transmitowany w tym samym czasie. “WWE on FOX” odpowiedziało, że w walce Lashley’a z Rusevem są stoły, na co CM Punk odpowiedział: “W obu przypadkach Minnesota jest wielkim przegranym!”. Drużyna z Minnesoty przegrała bowiem spotkanie, a gala TLC z walką Lashley’a z Rusevem odbywała się akurat w Minnesocie 😉