Chris Jericho o “Wednesday Night Wars”, Czy w 2020 roku NXT wciąż będzie organizowało gale w Full Sail?, Nagranie z zatrzymania Jimmy’ego Uso

» Jakiś czas temu mistrz WWE Universal Seth Rollins nazwał AEW “mniejszą ligą”. Otwarcie skrytykował to m.in. Jim Ross, a ostatnio tego samego określenia, tym razem w kierunku NXT użył obecny AEW World Champion Chris Jericho. W podcaście Wrestling Daft wypowiedział się na temat “Wednesday Night Wars”:

“NXT wciąż jest mniejszą ligą. Ci goście wciąż są nieznanymi performerami, to nie jest dla nas konkurencja i wiedziałem, że wygramy, ponieważ mamy większy star power. Kiedy patrzysz na końcówkę naszego pierwszego show w TV, kto tam był? Chris Jericho – my go znamy! Dustin Rhodes – my go znamy! Jon Moxley – my go znamy, używa innego nazwiska, ale wiemy kto to jest. Komentujący Jim Ross – znam tego faceta!”

Jericho powiedział również, że Vince McMahon zdecydował się postawić NXT przeciwko AEW, aby utrzymać konkurencję z dala od flagowych marek WWE – RAW i SmackDown. Y2J nazwał ten ruch genialnym i dodał, że AEW jest tutaj, aby konkurować z takimi facetami jak Roman Reigns, czy mistrz WWE Brock Lesnar.

» Ostatnie spekulacje mówią o tym, że NXT będzie organizowało swoje tygodniówki w 2020 roku poza Full Sail University, w większych arenach. Natomiast nie oznacza to, że NXT nie będzie tam wracało. Pomimo takiej zmiany, organizacja zamierza co jakiś czas robić telewizyjne show w Full Sail.

» W sieci pojawiło się nagranie z ostatniego zatrzymania gwiazdy WWE – Jimmy’ego Uso:

Zarówno Jimmy jak i Jey pauzują obecnie w WWE i nie wiadomo kiedy powrócą do akcji.