Nieprofesjonalny komentarz Jerry’ego Lawlera?, Dlaczego Austin Theory nadal występuje na RAW?, Tajemniczy tweet MJF’a

» Podczas ostatniego Monday Night RAW, do stolika komentatorskiego powrócił Jerry “The King” Lawler. W trakcie walki Akiry Tozawy z Austinem Theory, Lawler użył stwierdzenia “Ramen Noodle Moonsault”, co nie spodobało się fanom WWE. Ci dyskutowali o tym na Twitterze i padły nawet oskarżenia o rasizm i nieprofesjonalne zachowanie. “Ramen Noodle” to określenie tzw. chińskich zupek. Komentator nie odniósł się do tej sytuacji.

» Co do Austina Theory, to ten zaliczył już kolejny występ na RAW i wszystko wygląda na to, że zawodnik pozostanie w czerwonym brandzie na dłużej. Dużo fanów spekulowało, że po WrestleManii, były EVOLVE Champion wróci do NXT, ale Paul Heyman jest jego wielkim fanem i to on naciskał, aby został na RAW. Obecne plany zakładają kontynuację storyline’u ze stajnią Zeliny Vegi w składzie Andrade, Angel Garza i Austin Theory.

» Maxwell Jacob Friedman opublikował na Twitterze w odpowiedzi do jednego z fanów tajemniczy wpis. Jak wiemy, MJF znany jest z tego, że trzyma się swojej heelowej postaci zawsze i wszędzie. Tym razem, wydaje się, że zawodnik AEW wyszedł ze swojego gimmicku, choć może to oznaczać jakiś troll.

“Chciałbym móc postawić swoje ciało na szali dla was. Naprawdę bardzo dbam o to, abyś otrzymał rozrywkę, kiedy jej potrzebujesz. Niestety przydarzyło mi się coś okropnego i stopniowo się pogorszyło. Obecnie nie mogę się wypowiedzieć na temat tego problemu.” – napisał tajemniczo MJF.

Co o tym sądzicie?