MVP ogłosił walki kwalifikacyjne do MitB Ladder Matchu na następne RAW, Aktualna karta WWE Money in the Bank, Tony Khan: “Moxley vs Hager będzie najbardziej brutalną walką jaką umieściliśmy w telewizji”

» Podczas wczorajszego Monday Night RAW, odbyła się backstage’owa wersja The VIP Lounge prowadzonego oczywiście przez MVP. Gwiazda WWE ogłosiła walki, które zobaczymy w przyszłotygodniowym odcinku RAW:

  • Rey Mysterio vs Murphy
  • Aleister Black vs Austin Theory
  • Apollo Crews vs MVP

Wszystkie trzy walki będą pojedynkami kwalifikacyjnymi do Money in the Bank Ladder Matchu.

» A, skoro o Money in the Bank mowa, tak prezentuje się aktualna karta walk na majowe PPV (uwaga na spoilery z RAW):

Men’s Money In the Bank Ladder Match
MVP lub Apollo Crews vs. Aleister Black lub Austin Theory vs. Rey Mysterio lub Murphy vs. Cesaro lub Daniel Bryan vs. TBA vs. TBA

Women’s Money In the Bank Ladder Match
Nia Jax vs. Asuka vs. Shayna Baszler vs. Dana Brooke lub Naomi vs. TBA vs. TBA

Najprawdopodobniej będziemy też świadkami walki o mistrzostwo WWE, w której Drew McIntyre zmierzy się z Sethem Rollinsem. Ten bowiem zaatakował mistrza pod koniec wczorajszego RAW i zasygnalizował, że jego następnym celem będzie tytuł WWE.

» Prezes AEW Tony Khan wypowiedział się za pośrednictwem Twittera na temat walki Jona Moxley’a z Jake’m Hagerem o mistrzostwo federacji, która zostanie wyemitowana na następnym Dynamite:

“Najbardziej wyczekiwana walka w historii AEW Dynamite będzie również najbardziej brutalną i niezapomnianą walką, jaką umieściliśmy w telewizji. Jon Moxley bronić będzie AEW World Title przeciwko Jake’owi Hagerowi w No Holds Barred Matchu z komentarzem Jima Rossa. Wierzę, że będzie to znane jako najlepszy Empty Arena Match w historii.”