Kiedy powróci Cain Velasquez?, Kontuzja Samoa Joe, Jak wyglądają relacje Vickie Guerrero z WWE po jej występie w AEW?, CM Punk żartuje z XFL

» Były UFC Heavyweight Champion Cain Velasquez z powodzeniem przeszedł operację kolana i podobno czuje się całkowicie zdrowy. Pozwala mu to wznowić treningi na pełnych obrotach i myśleć o powrocie do WWE. Ten jednak nie nastąpi aż tak szybko, ponieważ pierwotnie miał zawalczyć z Brockiem Lesnarem na WrestleManii. Jak wiemy, Lesnar ma już przeciwnika i będzie nim Drew McIntyre. Wygląda zatem na to, że Velasquez będzie musiał trochę poczekać, bowiem inna walka na ten moment raczej nie wchodzi w grę. Obecnie Cain trenuje w Performance Center.

» Dave Meltzer poinformował z kolei o kontuzji Samoa Joe. Ponoć miał on doznać wstrząśnienia mózgu podczas nagrywania reklamy dla WWE, gdzie w jednej ze scen uderzył głową o stół. Nie wiadomo, kiedy Joe powróci do akcji, ale mówi się o tym, że może on opuścić nawet tegoroczną WrestleManię.

» Vickie Guerrero w swoim podcaście “Excuse Me!” wyznała, że WWE ucięło z nią kontakt po tym jak ta gościnnie wystąpiła w AEW Dark. Wcześniej miała się z nimi dość regularnie kontaktować, a teraz przedstawiciele WWE odmawiają z nią rozmowy i nie odpowiadają na jej e-maile.

» Konto ligi futbolu amerykańskiego XFL, której założycielem jest Vince McMahon zapytało fanów na Twitterze, które miasto potrzebuje drużyny XFL. Były writer WWE Seth Mates odpowiedział, że w Rijad, na co CM Punk zaproponował nazwę drużyny: “The bone saws”:

Jest to nawiązanie do morderstwa dziennikarza Jamala Khashoggi w 2018 roku. Jego ciało zostało podobno pocięte w konsulacie Arabii Saudyjskiej przy użyciu piły.