WWE Performance Center w Japonii, Mansoor zapowiada swój występ na Super ShowDown, Nikki Cross wycofana z segmentu na SmackDown, Sky Germany zastępuje gale WWE PPV galami AEW

» Oczekuje się, że wkrótce WWE uruchomi “Japan Performance Center”. Według Wrestling Observer Newsletter, ogłoszenie otwarcia nowego centrum treningowego ma nastąpić w ciągu kilku najbliższych miesięcy, prawdopodobnie w okolicach lata. WWE wraca do Japonii w lipcu z trzema live eventami, więc niewykluczone, że ogłoszenie zbiegnie się z tą trasą. Spekulowano, że WWE będzie współpracowało z Pro Wrestling NOAH, ale ci zostali kupieni przez firmę CyberAgent. Będzie to już trzecie centrum szkoleniowe WWE – dwa znajdują się już w Orlando na Florydzie oraz w Londynie w Anglii. Na razie nie wiadomo, czy z tej okazji powstanie też marka NXT Japan.

» W rozmowie z ArabNews.com, Mansoor zapowiedział, że wystąpi na najbliższej gali WWE Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej. Nie zna jednak swojego rywala. Dodał również, że bardzo dobrze wspomina swój ostatni pojedynek z Cesaro.

» Już dzisiejszej nocy podczas Friday Night SmackDown dojdzie do segmentu “A moment of Bliss” z siostrami Bella. Początkowo planowano, aby program poprowadziły Alexa Bliss i Nikki Cross, jednak ostatecznie WWE postanowiło wycofać Nikki z tego segmentu.

» Niemiecka telewizja Sky Germany podjęła decyzję o wycofaniu gal WWE PPV z ich oferty. Poinformowali jednak przy tym, że zastąpią je gale PPV od All Elite Wrestling. Decyzja ta spotkała się z mieszanym odbiorem niemieckich fanów, jednak na mediach społecznościowych większość reakcji na tę zmianę jest pozytywna.