Cody Rhodes o Romanie Reignsie i rywalizacji AEW z WWE, AEW ogłasza walkę na Dark, Tony Khan komentuje wykonanie Stunnera

» W rozmowie z SPORT1 w Niemczech, Cody Rhodes powiedział, że jego wzrost popularności po opuszczeniu WWE był dla niego zaskoczeniem. Wypowiedział się także o Romanie Reignsie i rywalizacji AEW z WWE:

“Roman jest bardzo, bardzo inteligentny, ma za sobą walki wieczoru WrestleManii, ma niesamowity talent. Myślę, że wiele osób wtedy go nie lubiło, ludzie odwracali się od niego, ale teraz nie ma już odwrotu.”

“WWE ma 49 lat przewagi i czapki z głów za to. Ale staramy się bazować na tym, o czym fani mówią od 20 lat, czego chcą od produktu wrestlingowego i czego być może im się nie dostarcza. Chcemy być alternatywą. Jeśli to oznacza wejście w konkurencję, niech tak będzie. Lepiej jest mieć konkurencję, dla mnie, dla Romana, dla wszystkich.”

» Tymczasem AEW ogłosiło, że jedną z walk najbliższego odcinka Dark będzie starcie Joey Janeli z Shawnem Spearsem:

» Jeśli chodzi o Shawna Spearsa, to po zakończeniu nagrań do najnowszego AEW Dark, prezes federacji Tony Khan specjalnie dla fanów zgromadzonych w arenie, zrobił małą niespodziankę i wykonał Stunnera właśnie na przebywającym w ringu Spearsie. Jak twierdzi, było to nieplanowane:

“Stary, nie miałem pojęcia, że to się stanie. Cody mnie przywołał, przyszedłem podziękować publiczności, Nick zapytał mnie czy chcę zrobić Stunnera, powiedziałem ‘nie’, potem Spears krzyczał moje imię i prosił się o to, usłyszałem tłum, który też tego domagał i w tym momencie nie miałem wyboru.”