Marty Scurll – najświeższe informacje od Wrestling Observer Newsletter

Jak informuje The Wrestling Observer Newsletter, pomimo występów w ROH i NWA, Marty Scurll jest obecnie wolnym agentem.

Scurll jest jedną z kilku gwiazd Ring of Honor, którym umowy wygasły (Jeff Cobb, Bandido, Brody King, Tracy Williams i Shane Taylor). Choć nie jest jasne, jaki jest status tych zawodników, wygląda na to, że Scurll będzie pracował zarówno dla ROH, jak i NWA w najbliższej przyszłości.

Marty, którego umowa z ROH wygasła w listopadzie, jest właścicielem praw do Villain Enterprises, a grupa ta zwyciężyła w głównym wydarzeniu tapingów ROH Final Battle Fallout w zeszłym tygodniu. Wygląda również na to, że Scurll zmierzy się z Nickiem Aldisem w walce wieczoru kolejnego PPV od NWA, które odbędzie się w styczniu. Observer zauważył również, że Marty Scurll jest zabookowany także na inną datę, która nie jest ani dla ROH ani dla NWA, jednak póki co jest to tajemnica.

Wiele osób spodziewało się, że Scurll podpisze kontrakt z AEW, ponieważ jest blisko czołowych gwiazd tej federacji i został subtelnie przywołany w ostatnim odcinku Being The Elite. AEW EVP Cody Rhodes w wywiadzie dla talkSport został niedawno zapytany o możliwość dołączenia Marty’ego do firmy:

„Marty zrobi to, co zamierza” – powiedział Cody. „Wszyscy kochamy Marty’ego. Cokolwiek zrobi w ciągu najbliższych kilku tygodni lub miesięcy, nie uważałbym to za coś trwałego. Bardzo mocno bada grunt tu i tam i to prawie wszystko, co mogę powiedzieć na temat Marty’ego”.