Powrót dużej gwiazdy WWE w tym tygodniu?, Walka o tytuły zapowiedziana na NXT UK, Jak było za kulisami Fyter Fest?, Dlaczego “Goldenboy” komentował ostatnią galę AEW?

» Niewykluczone, że w tym tygodniu na RAW bądź SmackDown w ringu WWE ponownie zobaczymy Sheamusa. “Celtycki Wojownik” zdradził bowiem, że we wtorek będzie obecny w Lackland Air Force Base w Teksasie. Przy czym tygodniówki WWE w tym tygodniu odbędą się właśnie w stanie Teksas, a konkretniej w Dallas i San Antonio. Sheamus został wyeliminowany z akcji po pierwszym SmackDown po WrestleManii 35, kiedy doznał wstrząsu mózgu. Ostatnio jednak Batista w Wrestling Sheet Radio stwierdził, że Sheamus jest już w pełni sił i może powrócić na ring.

» Walką wieczoru następnego odcinka WWE NXT UK będzie starcie o pasy mistrzowskie tag team – Trent Seven & Tyler Bate vs NXT UK Tag Team Champions Zack Gibson & James Drake.

» Poniżej możecie obejrzeć najnowszy odcinek “Being The Elite” skupiający się na ostatniej gali All Elite Wrestling – Fyter Fest:

Zdecydowanie jednym z najśmieszniejszych momentów jest minuta 13:00, w której kamerzysta potknął się i wylądował w basenie 😉

» Odnośnie AEW Fyter Fest, sporo było dyskusji dlaczego Alex “Goldenboy” Mendez komentował galę razem z Jimem Rossem i Excaliburem. PWInsider donosi, że komentował z tego samego powodu dla którego zorganizowano walkę Hardcore Match pomiędzy Nakazawą a Jebailey’em. Była to część współpracy pomiędzy AEW i CEO Gaming. Goldenboy wyrobił swoje nazwisko komentując wydarzenia e-sportu, ale od dziecka pasjonuje się wrestlingiem. Sam Mendez porównał e-sport do wrestlingu mówiąc:

W e-sportach nieustannie próbujemy gonić tę sportową ideologię, ale w rzeczywistości jesteśmy bardziej związani z pro wrestlingiem. Przechodzimy przez te wszystkie wysiłki, aby każda transmisja była jak show, i to właśnie robią wrestlingowe firmy w każdym tygodniu.”