Zaktualizowana karta walk Money in the Bank, Promo Aleistera Blacka, Kolejna gwiazda przetransferowana na SmackDown, Roman Reigns w Dark Matchu po 205 Live, Oficjalny plakat gali AEW Double or Nothing

» Po RAW i SmackDown znamy już 6 walk, które odbędą się podczas gali WWE Money in the Bank. Zaktualizowaną kartę możecie przeczytać po prawej stronie naszego portalu oraz poniżej:

MitB Ladder Match o kontrakt na walkę o pas dla mężczyzn
??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???

MitB Ladder Match o kontrakt na walkę o pas dla kobiet
??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ??? vs ???

Universal Championship Match
Seth Rollins (c) vs AJ Styles

RAW Women’s Championship Match
Becky Lynch (c) vs Lacey Evans

SmackDown Women’s Championship Match
Becky Lynch (c) vs Charlotte Flair

Singles Match
Roman Reigns vs Elias

Tym samym potwierdził się nasz wczorajszy news, jakoby Becky Lynch miała dostać na Money in the Bank dwie walki. Uczestników Ladder Matchy poznamy na najbliższym RAW podczas A Moment of Bliss.

» Na ostatnim SmackDown wyemitowane zostało promo najnowszej gwiazdy błękitnego rosteru Aleistera Blacka:

» Na SmackDown poznaliśmy też kolejną osobę, która została przetransferowana w ramach Superstar Shake-Up. Jest nią Jinder Mahal, który pierwotnie był zapisany do rosteru RAW.

» W Dark Matchu przed SmackDown, Heavy Machinery pokonali The B-Team. Po tapingach 205 Live z kolei Roman Reigns walczył z Randym Ortonem. Tego pierwszego zaatakował Elias, jednak na pomoc Reignsowi przybiegł obecny mistrz Interkontynentalny Finn Balor.

» All Elite Wrestling zaprezentowało oficjalny plakat na galę Double or Nothing, która odbędzie się 25 maja w Las Vegas. Prezentuje się on następująco:

Opublikowany został również film z tego jak powstał ów plakat:

Przypomnijmy, że na Double or Nothing zobaczymy m.in. pojedynek Cody’ego Rhodesa z Dustinem Rhodesem (Goldustem), The Young Bucks z Lucha Bros oraz rewanż Chrisa Jericho z Kennym Omegą.